Kombinacja norweska na Olimpiadzie

Kombinacja norweskaKombinację norweską uprawia każdy Xiąc, który na swojej plebani gości pielgrzymujące pary z Norwegii. Specjalnie w tym celu na plebanii wstawione jest jedno duuuże łóżko. Wiemy, że parafie usytuowane na północy mają większe szanse treningu ale nikt nie twierdzi, że wszystko musi się odbywać sprawiedliwie. Musi się odbywać zyskownie.

Kombinacja norweska obejmuje 3 konkurencje (3 szanse wygrania):

złota nagroda:
srebrna nagroda:
brązowa nagroda:

Terminy startów:

12 lutego Normalna skocznia/10 km Skoki na normalnej skoczni 10:30 czasu bloga
Bieg na 10 km 19:00 czasu bloga
18 lutego Duża skocznia/10 km Skoki na dużej skoczni 10:30 czasu bloga
Bieg na 10 km 19:00 czasu bloga
20 lutego Drużynowo Skoki na dużej skoczni 9:00 czasu bloga
Sztafeta 4 × 5 km 19:00 czasu bloga

Nowy termin startu (powtórzenie biegu z 12.02.2014)

13 lutego Normalna skocznia/10 km Bieg na 10 km 19:00 czasu bloga

Kombinacja Norweska z dnia 12.02.2014 zostaje przełożona. Nie będzie nagród za bieg z 12.02. Wszyscy gracze, którzy wysłali komunikat zgłoszeniowy 12 lutego (skoki, biegi lub oba) mogą ponownie wysłać swoje zgłoszenie 13 lutego. Nowy komunikat zgłoszeniowy powinien wyglądać następująco:

nick z gry, Normalna skocznia/10 km, powtórka

Dla poprawienia humorów nagrody wygrywa 6 (a nie 3) graczy, którzy poprawnie wyślą komentarz (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to 6 pierwszych komentarzy, które będą opublikowane jako jedyne w danej minucie. 2 pierwsze to złoto, 2 kolejne to srebro, 2 kolejne to brąz.

Opis konkurencji:

Kombinacja norweska składa się z 2 części. W pierwszym części każdy z graczy skacze tak daleko, że inni zamierają z wrażenia i nie mogą skakać. W tym celu każdy z graczy musi w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to odległość skoku w metrach (od 1 do 999). Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Normalna skocznia/10 km i uważa, że skacze 200 m to musi 12 lutego między 10:30 a 14:30 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Normalna skocznia/10 km, 200

Do biegów zostaną dopuszczeni ci gracze, których wpisy będą jedyne w danej minucie. Dopuszczeni gracze muszą w ciągu 4h od momentu startu biegu opublikować  komentarz z inną liczbą niż poprzednio.

Nagrody wygrywa 3 graczy, którzy poprawnie wyślą oba komentarze (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to 3 pierwsze komentarze, które będą opublikowane jako jedyne w danej minucie. Jako, że minuta jest bezpośrednio powiązana z godziną to np: 17:02 i 18:02 są traktowane jako inne minuty. Każdy gracz może opublikować tylko 1 komentarz na 1 część konkurencji. Wysła­nie 2 komen­ta­rzy dla 1 części kon­ku­ren­cji dys­kwa­li­fi­kuje w niej gra­cza (i tylko w tej). Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dożywotnią dyskwalifikacją podszywającego się.

Uwaga:

W związku z mgłą panującą na skoczni zamiast porannego konkursu na skoczni w dniach 18 i 20 lutego wszyscy zawodnicy skoczą sobie na piwo. Rozstrzynięcie w konkurencji Kombinacja norweska nastąpi w czasie biegów .

Nowy wpis w regulaminie:

„Nagrody wygrywa 3 graczy, którzy poprawnie wyślą komentarz (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to 3 pierwsze komentarze, które będą opublikowane jako jedyne w danej minucie. Jako, że minuta jest bezpośrednio powiązana z godziną to np: 17:02 i 18:02 są traktowane jako inne minuty.”

Grafika: wikipedia

SKOKI NARCIARSKIE | SKELETON | SHORT TRACK | SANECZKARSTWO | NARCIARSTWO DOWOLNE |
NARCIARSTWO ALPEJSKIE | BIEGI NARCIARSKIE | BIATHLON | BOBSLEJE |
KOMBINACJA NORWESKA | ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE | ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE |

113 komentarzy do “Kombinacja norweska na Olimpiadzie”

1. Wpisuje identyczny komentarz jaki dodałem wcześniej i wyskakuje mi komunikat 'Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!’
      Co mam zrobić ;/??

1. OK. Nie pokonamy zabepieczenie antyspamu. W takim razie proszę pisać tylko swój nick z gry. W międzyczasie zbierze się Komisja Antydopingowa i coś uchwali.

2. Poradziliśmy sobie już z tym ;] tylko przez tą małą stratę czasu straciłem szansę na oczekiwany medal

3. Marcin i co będzie z tym konkursem? Duże litery nie pomagały, trzeba było zmienić przecinki albo odstępy a to trochę wypacza zasady. Tego chyba nikt nie przewidział co?

4. W kombinacji norweskiej – Nor­malna skocznia/10 km otrzymają nagrody:
    Bozy­dara & grabarz83 – złote
    Toma­sino – srebrna
    brązowej nie przyznano

5. „Wszy­scy gra­cze, któ­rzy wysłali komu­ni­kat zgło­sze­niowy 12 lutego (skoki, biegi lub oba) mogą ponow­nie wysłać swoje zgło­sze­nie 13 lutego. Nowy komu­ni­kat zgło­sze­niowy powi­nien wyglą­dać następująco:
    nick z gry, Nor­malna skocznia/10 km, powtórka”

zamiast pisać liczbę trzeba było napisać słowo powtórka – takie utrudnienie.

6. Nie znalazłem tego wpisu .
    Lecz zapoznałem się z nowym regulaminem :

„Do bie­gów zostaną dopusz­czeni ci gra­cze, któ­rych wpisy będą jedyne w danej minu­cie. Dopusz­czeni gra­cze muszą w ciągu 4h od momentu startu biegu opu­bli­ko­wać komen­tarz z inną liczbą niż poprzednio”

Kierowałem natomiast się tym wpisem :
    ” Marcin
    12 lutego 2014 o 20:15

Dzi­siej­szy kon­kurs zostaje prze­ło­żony na jutro. Pro­szę zapo­znać się z nowym opi­sem konkurencji.”