Kombinacja norweska na Olimpiadzie

113

Kombinacja norweskaKombinację norweską uprawia każdy Xiąc, który na swojej plebani gości pielgrzymujące pary z Norwegii. Specjalnie w tym celu na plebanii wstawione jest jedno duuuże łóżko. Wiemy, że parafie usytuowane na północy mają większe szanse treningu ale nikt nie twierdzi, że wszystko musi się odbywać sprawiedliwie. Musi się odbywać zyskownie.

Kombinacja norweska obejmuje 3 konkurencje (3 szanse wygrania):

złota nagroda:
srebrna nagroda:
brązowa nagroda:

 Terminy startów:

12 lutego Normalna skocznia/10 km Skoki na normalnej skoczni 10:30 czasu bloga
Bieg na 10 km 19:00 czasu bloga
18 lutego Duża skocznia/10 km Skoki na dużej skoczni 10:30 czasu bloga
Bieg na 10 km 19:00 czasu bloga
20 lutego Drużynowo Skoki na dużej skoczni 9:00 czasu bloga
Sztafeta 4 × 5 km 19:00 czasu bloga

 

Nowy termin startu (powtórzenie biegu z 12.02.2014)

13 lutego Normalna skocznia/10 km Bieg na 10 km 19:00 czasu bloga

Kombinacja Norweska z dnia 12.02.2014 zostaje przełożona. Nie będzie nagród za bieg z 12.02. Wszyscy gracze, którzy wysłali komunikat zgłoszeniowy 12 lutego (skoki, biegi lub oba) mogą ponownie wysłać swoje zgłoszenie 13 lutego. Nowy komunikat zgłoszeniowy powinien wyglądać następująco:

nick z gry, Normalna skocznia/10 km, powtórka

Dla poprawienia humorów nagrody wygrywa 6 (a nie 3) graczy, którzy poprawnie wyślą komentarz (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to 6 pierwszych komentarzy, które będą opublikowane jako jedyne w danej minucie. 2 pierwsze to złoto, 2 kolejne to srebro, 2 kolejne to brąz.

 Opis konkurencji:

Kombinacja norweska składa się z 2 części. W pierwszym części każdy z graczy skacze tak daleko, że inni zamierają z wrażenia i nie mogą skakać. W tym celu każdy z graczy musi w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to odległość skoku w metrach (od 1 do 999). Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Normalna skocznia/10 km i uważa, że skacze 200 m to musi 12 lutego między 10:30 a 14:30 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Normalna skocznia/10 km, 200

Do biegów zostaną dopuszczeni ci gracze, których wpisy będą jedyne w danej minucie. Dopuszczeni gracze muszą w ciągu 4h od momentu startu biegu opublikować  komentarz z inną liczbą niż poprzednio.

Nagrody wygrywa 3 graczy, którzy poprawnie wyślą oba komentarze (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to 3 pierwsze komentarze, które będą opublikowane jako jedyne w danej minucie. Jako, że minuta jest bezpośrednio powiązana z godziną to np: 17:02 i 18:02 są traktowane jako inne minuty. Każdy gracz może opublikować tylko 1 komentarz na 1 część konkurencji. Wysła­nie 2 komen­ta­rzy dla 1 części kon­ku­ren­cji dys­kwa­li­fi­kuje w niej gra­cza (i tylko w tej). Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dożywotnią dyskwalifikacją podszywającego się. 

Uwaga:

W związku z mgłą panującą na skoczni zamiast porannego konkursu na skoczni w dniach 18 i 20 lutego wszyscy zawodnicy skoczą sobie na piwo. Rozstrzynięcie w konkurencji Kombinacja norweska nastąpi w czasie biegów .

Nowy wpis w regulaminie:

„Nagrody wygrywa 3 graczy, którzy poprawnie wyślą komentarz (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to 3 pierwsze komentarze, które będą opublikowane jako jedyne w danej minucie. Jako, że minuta jest bezpośrednio powiązana z godziną to np: 17:02 i 18:02 są traktowane jako inne minuty.”

Grafika: wikipedia


 SKOKI NARCIARSKIE | SKELETON | SHORT TRACK | SANECZKARSTWO | NARCIARSTWO DOWOLNE |
NARCIARSTWO ALPEJSKIE | BIEGI NARCIARSKIE | BIATHLON | BOBSLEJE |
KOMBINACJA NORWESKA | ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE | ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE |

Tagi:

113 komentarzy

 1. Kroll pisze:

  Kroll, Bieg na 10 km, 168

 2. Bozydara pisze:

  Bozydara, Bieg na 10 km, 69

 3. GREZAKOV pisze:

  GREZAKOV, Bieg na 10 km, 66

 4. Marcin pisze:

  Dlaczego snoofkin i Twojstary robią ten sam błąd w zgłoszeniu konkurencji? I to w tak krótkim czasie po sobie? I do tego mają ten sam IP? Czekam na wyjaśnienia a póki co:

  W kom­bi­na­cji nor­we­skiej — Duża skocznia/10 km otrzy­mają nagrody:
  gazda — złote
  srebrnej i brą­zo­wej nie przyznano

  • Rododendron pisze:

   A może następni zawodnicy, którzy mieli poprawne komentarze powinni dostać nagrody, tak jak wcześniej było przyznawane.

 5. snoofkin pisze:

  sno­of­kin, Bieg na 10 km, 200

  jaki błąd – ja nie widzę

  W związku z mgłą panu­jącą na skoczni zamiast poran­nego kon­kursu na skoczni w dniach 18 i 20 lutego wszy­scy zawod­nicy sko­czą sobie na piwo. Roz­strzy­nię­cie w kon­ku­ren­cji Kom­bi­na­cja nor­we­ska nastąpi w cza­sie biegów .

  Duża skocznia/10 km – to nie właściwa konkurencja – jak zawodnicy w czasie mgły popili to poszli na skocznie a nie do biegu

 6. Twojstary pisze:

  to ja zgłaszam protest:
  1. żądam adwokata
  2. zgłaszam protest
  3. łyżwy prawdę ci powiedzą

 7. Twojstary pisze:

  Marcin jedno i to samo ip jak ja mam Ci wytłumaczyć/udowodnić że snoofkin (mój nierozgarnięty brat) i Twojstary to dwie różne osoby. Nie mam dzisiaj czasu się z tego tłumaczyć. snoofkin będzie się tłumaczyć i ma wszystko wyjaśnić.
  Do winy się nie poczuwam.
  Miłego dnia życze

  • Marcin pisze:

   Jedno IP można dzielić z bratem, żoną czy gosposią ale publikowanie komentarza z takim samym błędem (ten sam sposób rozumienia) w ciągu minuty wskazuje na tak dużą jednomyślność, że albo jesteście braćmi sjamskimi albo schizofrenia jednohercowa albo multi. Poza ostatnim reszta w grze jest dopuszczalna.

   • grabarz83 pisze:

    akurat tutaj mogę szczerze powiedzieć ze są to dwaj bracia. Powiem Ci szczerze że sam dałbym taki sam tytuł dyscypliny, ponieważ podobnie tutaj rozumiałem, skoro jedna cześć została wyrzucona to zostaje tylko druga. Zresztą jakby nie patrzeć kilkoro graczy pomyślało tak samo.

 8. GREZAKOV pisze:

  To co jutro trzeba wpisać??

 9. Ssawka pisze:

  Ssawka, Dru­ży­nowo, 123

 10. grabarz83 pisze:

  grabarz83, Dru­ży­nowo, 666

 11. tomasino pisze:

  Tomasino, Drużynowo, 891

 12. GREZAKOV pisze:

  GREZAKOV, Dru­ży­nowo, 333

 13. Bozydara pisze:

  Bozydara, Szta­feta 4 × 5 km, 69

 14. maryna pisze:

  maryna, Szta­feta 4 × 5 km, 155

 15. Piotrpm pisze:

  Piotrpm, Szta­feta 4 × 5 km, 69

 16. Sifu pisze:

  Sifu, Szta­feta 4 × 5 km, 55

 17. twojesumienie pisze:

  TwojeSumienie, Szta­feta 4 × 5 km, 568

 18. tomasino pisze:

  Szkoda że nie mogę spróbować jeszcze raz. Brązowy medal jest wciąż na wyciągnięcie ręki.

 19. Gazda pisze:

  gazda, Szta­feta 4 × 5 km, 666

 20. Bozydara pisze:

  przypominam że nie ma w regulaminie napisane ze ma być drużynowo

 21. GREZAKOV pisze:

  19ego pytałem o to jak ma wyglądać opis i napisano:

  Marcin
  19 lutego 2014 o 21:52

  nick z gry, Dru­ży­nowo, X
  gdzie X to liczba (od 1 do 999) a komen­ta­rze zamiesz­czamy tylko od 19:00 do 23:00.
  Odpowiedz

 22. GREZAKOV pisze:

  A to pytanie to już do Góry pytanie ;p

  • Marcin pisze:

   Jak powszechnie wiadomo Marcin kształcony jest w Polsce a tym samym nauczono go niejasno formułować prawo. Dzięki temu każdy Urząd skarbowy i inne instytucje mają duże pole do interpretacji i nadinterpretacji. I Marcin wpisuje się w ten trend.

   • Bozydara pisze:

    I co teraz będziesz sobie wpisywał gdzie Ci sie podoba, i zachowywał sie nadal nie profesjonalnie? W zasadzie jestem klientem i nie życzę sobie takich zagrań, albo to zrozumiecie albo będziecie nadal tracić graczy

    • Marcin pisze:

     Ale ja też jestem graczem. Nie jestem z Teamu Parafia.biz. W uznaniu zasług (różnych propozycji) dla Parafii mam pozwolenie na publikowanie na blogu i organizowanie na nim konkursów. Jeśli uważasz, że moje zachowanie godzi w profesjonalizm obsługi gry i to co to wnoszę jest gorsze od gry beze mnie to zgłoś to do obsługi gry. Tu jest link:

     http://parafia.biz/info/contact

     Pomijam już fakt, że uczestnictwo w konkursach organizowanych przeze mnie nie jest obowiązkowe.

     • Bozydara pisze:

      Po prostu mógłbyś przynajmniej na tyle się postarać żeby pewne rzeczy wpisać w regulamin……….

     • Marcin pisze:

      Oczywiście. I z reguły przyjmuję wasze upomnienia ale czasami daję się ponieść wenie twórczej i odpisuję w konwencji gry.

     • Marcin pisze:

      A w regulaminie nie ma mowy o zmianie komentarza (poza powtórzonymi zawodami w dniu 13.02). Jak się zmienia komentarz to ja o tym informuję. Jeśli nie informuję o zmianie to nic się nie zmienia.

 23. Bozydara pisze:

  No spoko tylko że teraz równie dobrze mogę szukać komentarza w np. poście o zębie papieża sprzed 3 lat, przecież było….

 24. Marcin pisze:

  W konkurencji Kombinacja norweska – Drużynowo nagrody dostaną:
  Ssawka – złota
  grabarz83 – srebrna
  kandydat do brązowej zrobił błąd i odpadł

  • Bozydara pisze:

   kandydat do brązowej błędu nie zrobił, jedyny błąd jaki był to z Twojej strony

   • tomasino pisze:

    Maliniaku, przecież nawet w regulaminie jest przykład podany że nazwą konkurencji jest Normalna skocznia/10 km a nie skoki na normalnej skoczni więc powinno to ci dać do myślenia. Tak było od pierwszej konkurencji więc ciężko zrozumieć twoje argumenty. Pogódź się że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem

Dodaj komentarz

© 2011 - 2017 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.