Pogaduchy

Miejsce na pogaduchy. Bez przekleństw, obrażania i nienawiści. Tutaj można pogadać w miłej i spokojnej atmosferze. Tutaj – czyli pod postem 😀

2 407 komentarzy do “Pogaduchy”

1. Przelew:
        30/100 x 500 = 150 odpustów(50zł)
        30/100 x 150 = 45 odpustów(20zł)
        30/100 x 70 = 21 odpustów(10zł)
        30/100 x 30 = 9 odpustów(5zł)
        30/100 x 10 = 3 odpusty(2zł)
        Z SMS:
        9/100 x 5 = 0,45 odpusta(2,46zł)
        9/100 x 25 = 9/4 = 2,25 odpusta(12,3zł)

Krótko mówiąc za SMS gówno dostajemy, ale za przelewy całkiem, całkiem ;]

Marcinie, a te odpusty odbieramy(tak jak bank), czy automatycznie dodają się na konto? Czy może zbieramy wirtualne złocisze, a je wymieniamy tak jak przelew?

1. Jakoś tak nic się nie dzieje, konkursu nie ma, questy zrobione. 52 poziom Ogrodzenia zbudowany. Czekamy jeszcze na Dzwonnicę. Taaa…..

1. Tymczasem u młodszych graczy:
      -robię questy
      -atakuję
      -buduję budynki
      -buduję armię
      -rozwijam Dewocjonalnik i McOpłatek
      -kupuję i sprzedaje relikwie
      -robię pielgrzymki

Starsi gracze narzekają na brak questów, ja gram od grudnia i zostało mi tyle questów, że troszkę to mi jeszcze zajmie(11 questów które mogę wykonać i 18 do których nie mam wymaganej relki)

2. Mam jedno głupie pytanie: Na dziś zapowiadano Nuncjusza(kalendarz) Czy to on przyniósł JEDNĄ sztukę ParafiaWiki za 33,333k?

3. Odbędzie sie dzisiaj jakaś licytacja może? I czy można liczyć dziś na relke związaną z dzisiejszymi wyborami?

1. Teraz to chyba tylko polować na wolnym rynku, pożyczyć od jakiegoś gracza albo mieć szczęście i wygrać w ruletce czarownic (jeśli będzie jako nagroda)

1. aha.. to ja chyba nie mam szans by to zdobyć. takie ceny na rynku a ja nawet nie mam tyle miejsca na tyle kasy… 🙁

1. spokojnie pograsz trochę to i parafia Ci się rozwinie na tyle że będziesz mogła sobie pozwolić na takie rzeczy jak święte pedały 🙂 w końcu nie od razu Rzym zbudowano

4. Tylko pożyczenie lub ofiarowanie przez jakiegoś możnego wchodzi w grę.
    Na ruletce często wypadają takie liczby które obstawiają nie ci co potrzebują relek.
    Na WR to ceny takie, że sam papież się za głowę łapie. 😉

5. Pochwalony!
    niektórzy proboszczowie pytają się o dość interesujący zapis
    http://parafia.biz/info/faq jest to 3 pytanie od końca na stronie

P. Do czego potrzebni są Wikarzy? (update)
    O. Każdy wikary daje +10 C$ oraz +3 wiernych co 5 minut. Dodatkowo mogą być wymagani do wykonania niektórych Questów.

jako że nigdy nie było kłestów związanych z wikarymi czy powstaną jakieś ?

1. Papież nie ma telewizora i nawet nie wie jak piłka wygląda, chyba, że chodzi o to co ma z przodu, w miejscu brzucha 🙂

Może się jednak uda wrzucić jakiś Mundialowy quest lub relkę – jakieś propozycje?

6. Niestety od dłuższego czasu nie mam dostępu do kompa, więc zarządzam parafią z telefonu. Do tej pory było OK, aż tu nagle niespodzianka. Od kilku minut każda z prób zalogowania się do gry kończy się komunikatem „fatal error; destroye coś tam coś tam” Mam tylko nadzieję, że to szfankuje moje połączenie, a nie padł serwer i jak to kiedyś miało miejsce wszystko się wyzerowało… 🙁

7. Ohoho czyżby Nieplanowana Awaria? Zapewne gracze z Planem Awaryjnym mogą normalnie księdzować, kiedy Ci bez niego po prostu czekają aż awaria minie =P

1. To była taka kryptosugestia do wznowienia questu, ale kij z questem jak nam się może cała parafia zawalić!

8. Ja też nie mogę się zalogować do gry ;/ A quest leci 🙁
    Mam nadzieję, że zdążycie problem naprawić przed jego końcem 😛

9. Nie dość że gra nie działa to w dodatku sporo się dzieje i jest mnóstwo tematów na nowe relikwie, nie wspominając o mistrzostwach świata .