Łyżwiarstwo figurowe na Olimpiadzie

Łyżwiarstwo figurowe jest szczególnie często praktykowane gdy zimą przychodzi CBA na parafię. Wtedy trzeba nielada figury odstawiać aby nie dać się złapać tj. nie dać się wrobić w prowokację. Najlepsi robią takie figury retoryczne, że CBA aresztuje własnego dowódcę oddziału.

Łyżwiarstwo figurowe obejmuje 4 konkurencje (4 szanse wygrania):

złota nagroda:
srebrna nagroda:
brązowa nagroda:

 Terminy startów:

11 lutego Program krótki par sportowych 16:00 czasu bloga
12 lutego Program dowolny par sportowych 16:45 czasu bloga
13 lutego Program krótki solistów 16:00 czasu bloga
14 lutego Program dowolny solistów 16:00 czasu bloga
16 lutego Taniec krótki par tanecznych 16:00 czasu bloga
17 lutego Taniec dowolny par tanecznych 16:00 czasu bloga
19 lutego Program krótki solistek 16:00 czasu bloga
20 lutego Program dowolny solistek 16:00 czasu bloga

Opis konkurencji:

Łyżwiarstwo figurowe składa się z 2 części. W pierwszej trzeba wykonać program krótki. W tym celu każdy z graczy musi w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to czas pokazu (30s-60s). Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Program krótki par sportowych i uważa, że zajmie mu to 40 sekund to musi 11 lutego między 16:00 a 20:00 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Program krótki par sportowych, 40

Do programu dowolnego zostanie dopuszczonych pierwszych 10 graczy, których czas publikacji (a nie czas wykonania programu sportowego) jest inny niż w komentarzu bezpośrednio poprzedzającym i następującym po nim. Logiczne jest, że pierwszy i ostatni komentarz punktualnie zamieszczony nie daje możliwości kwalifikacji. Może się też zdarzyć, że nie uzbiera się 10 graczy. Dopuszczeni gracze muszą w ciągu 4h od momentu startu programu dowolnego opublikować komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to czas pokazu (200s-300s). Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Program dowolny par sportowych i uważa, że zajmie mu to 240 sekund to musi 12 lutego między 16:45 a 20:45 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Program dowolny par sportowych, 240

Nagrody wygrywa 3 graczy, którzy poprawnie wyślą oba komentarze (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to 3 pierwsze komentarze w programie dowolnym, których czas publikacji jest inny niż w komentarzu bezpośrednio poprzedzającym i następującym po nim. Logiczne jest, że pierwszy i ostatni komentarz punktualnie zamieszczony nie daje możliwości wygranej. Każdy gracz może opublikować tylko 1 komentarz na 1 program w konkurencji. Wysła­nie 2 komen­ta­rzy dla 1 programu w kon­ku­ren­cji dys­kwa­li­fi­kuje w niej gra­cza (i tylko w tej). Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dożywotnią dyskwalifikacją podszywającego się.

Uwaga:

Zostają odwołane zawody solistek w Łyżwiarstwie figurowym w dniach 19-20 lutego. Solistki będą bawić się z graczami Morrigan i Goibniu. A reszta musi obejść się smakiem. Jeśli się to komuś nie podoba może osobiście odwiedzić parafie tych xiąców i wytłumaczyć jaki błąd robią.

Grafika: wikipedia


 

SKOKI NARCIARSKIE | SKELETON | SHORT TRACK | SANECZKARSTWO | NARCIARSTWO DOWOLNE |
NARCIARSTWO ALPEJSKIE | BIEGI NARCIARSKIE | BIATHLON | BOBSLEJE |
KOMBINACJA NORWESKA | ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE | ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE |

 

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

141 komentarzy do “Łyżwiarstwo figurowe na Olimpiadzie”

 1. W kon­ku­ren­cji Łyż­wiar­stwo figu­rowe — soliści nagrody dostaną:
  scyzoryk83 — złota
  sno­of­kin — srebrna
  Kroll — brązowa

 2. Ale mi głowa pęka po ceremoni wręczania medali. Czemu te litery tak krzyczą? … Ale pięknie tańczyliście. Do programu obowiązkowego par tanecznych przechodzą wszyscy. A co tam…. Tylko po cichu tańczcie.

    1. Zgodnie z oficjalnym (i wcześniejszym komunikatem) jeśli Marcin nie opublikuje listy II tury najpóźniej 15 min przez kolejną turą to przechodzą wszyscy. A marne są szanse na to, że dojdzie do siebie do tego czasu

 3. W kon­ku­ren­cji Łyż­wiar­stwo figu­rowe — pary taneczne nagrody dostaną:
  grabarz83 — złota
  gazda — srebrna
  Ssawka — brązowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *