Bobsleje na Olimpiadzie

BobslejeBobsleje to szkółka współpracy z wikarymi i dlatego każdy porządny Xiąc musi przejść odpowiednie przeszkolenie jeszcze w czasie seminarium. Niektórzy dla poprawienia wyników używają specjalnych skafandrów ale ci najlepsi czerpią radość, gdy ich ciała nie ogranicza żaden strój a w bobsleju czeka na nich trzech innych pasjonatów zimowych igraszek.

Bobsleje obejmują 3 konkurencje ( 3 szanse wygrania):

złota nagroda:
srebrna nagroda:
brązowa nagroda:

 Terminy startów:

16 lutego Ślizg dwójek mężczyzn 1. i 2. zjazd 17:15 czasu bloga
17 lutego 3. i 4. zjazd 15:30 czasu bloga
18 lutego Ślizg dwójek kobiet 1. i 2. zjazd 16:15 czasu bloga
19 lutego 3. i 4. zjazd 17:15 czasu bloga
22 lutego Ślizg czwórek mężczyzn 1. i 2. zjazd 17:30 czasu bloga
23 lutego 3. i 4. zjazd 10:30 czasu bloga

 Opis konkurencji:

Bobslejami trzeba zrobić 4 przejazdy. Zjazdy podzielone są na 2 dni. W pierwszym dniu konkurencji (zjazd 1 i 2) każdy Xiąc próbuje swoich sił 2 razy. W tym celu każdy z graczy musi w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwę konkurencji, X

gdzie X to numer zjazdu. Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Ślizg dwójek mężczyzn i jest to jego pierwszy komentarz w tej konkurencji to musi 16 lutego między 17:15 a 21:15 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Ślizg dwójek mężczyzn, 1

Do 3 i 4 ślizgu zostaną dopuszczeni gracze, których komentarze zostały opublikowane jako 1,2,3,4 (pierwszy zjazd) i cztery ostatnie (drugi zjazd). Jeśli z pierwszego i drugiego zjazdu zakwalifikuje się ta sama osoba, to do 3 i 4 zjazdu trafi odpowiednio mniej osób. 

Nagrody wygrywa 4 graczy, którzy poprawnie wyślą komentarz (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to pierwszy komentarz 3 ślizgu (złota nagroda), drugi komentarz 3 ślizgu (srebrna nagroda), przedostatni komentarz 4 ślizgu (srebrna nagroda) i ostatni komentarz 4 ślizgu (brązowa nagroda). Każdy gracz może opublikować 1 komentarz na 1 ślizg. Wysła­nie 2 komen­ta­rzy dla 1 ślizgu w kon­ku­ren­cji dys­kwa­li­fi­kuje w niej gra­cza (i tylko w tej). Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dyskwalifikacją podszywającego się. Jeden gracz nie może wygrać więcej niż 1 medalu w 1 konkurencji. Jeśli tak się stanie w wyniku bezpośredniego zastosowania zasad konkursu to wysłana mu zostanie 1 szt lepszej nagrody z tej konkurencji.

Uwaga:
Ze względu na planowaną mgłę (taką jak dziś) zostają odwołane 3 i 4 ślizgi dwójek kobiet oraz czwórek mężczyzn. Wynik konkursu zostanie ustalony po 1 i 2 zjeździe. Zmianę regulaminu sponsoruje Xiąc Belenus.
„Nagrody wygrywa 4 graczy, którzy poprawnie wyślą komentarz (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i będą to pierwszy komentarz 1 ślizgu (złota nagroda), drugi komentarz 1 ślizgu (srebrna nagroda), przedostatni komentarz 2 ślizgu (srebrna nagroda) i ostatni komentarz 2 ślizgu (brązowa nagroda). „

Grafika: wikipedia


SKOKI NARCIARSKIE | SKELETON | SHORT TRACK | SANECZKARSTWO | NARCIARSTWO DOWOLNE |
NARCIARSTWO ALPEJSKIE | BIEGI NARCIARSKIE | BIATHLON | BOBSLEJE |
KOMBINACJA NORWESKA | ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE | ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE |

 

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

94 komentarze do “Bobsleje na Olimpiadzie”

 1. W kon­ku­ren­cji Bob­sleje — Ślizg dwó­jek kobiet nagrody dostaną:

  Rodo­den­dron — złota
  sno­of­kin & Toma­sino — srebrna
  GREZAKOV –brązowa

 2. Bob­sleje — Ślizg czwó­rek męż­czyzn nagrody dostaną:
  grabarz83 – złota
  Ssawka – srebrna
  NIkt nie ślizgał się drugi raz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *