Biathlon na Olimpiadzie

BiathlonBiathlon to dyscyplina dla prawdziwych twardzieli. Trzeba jechać i strzelać. Mięczaki zatrzymują się aby wycelować ale zawodowcy nawet nie zwalniają. Bo i po co? Seria z AK47 trafia nawet bez celowania. Co zamożniejsi sportowcy używają też Bazooki. Dzięki niej nawet trafienie obok tarczy dziurawi ją z maksymalną ilością punktów.

Biathlon obejmuje 11 konkurencji (11 szans wygrania):

złota nagroda:
srebrna nagroda:
brązowa nagroda:

 Terminy startów:

Data

Konkurencja

Godzina

8 lutego Sprint mężczyzn 15:30 Czasu bloga
9 lutego Sprint kobiet 15:30 Czasu bloga
10 lutego Bieg pościgowy mężczyzn 16:00 Czasu bloga
11 lutego Bieg pościgowy kobiet 16:00 Czasu bloga
13 lutego Bieg indywidualny mężczyzn 15:00 Czasu bloga
14 lutego Bieg indywidualny kobiet 15:00 Czasu bloga
16 lutego Bieg masowy mężczyzn 16:00 Czasu bloga
17 lutego Bieg masowy kobiet 16:00 Czasu bloga
19 lutego Sztafeta mieszana 15:30 Czasu bloga
21 lutego Sztafeta kobiet 15:30 Czasu bloga
22 lutego Sztafeta mężczyzn 15:30 Czasu bloga

Opis konkurencji:

Bieganie i strzelanie jednocześnie. Biegać będzie się po klawiaturze a strzelać na własną pozycję. W tym celu każdy z graczy musi w ciągu 4h od czasu (i daty) podanego w tabeli napisać komentarz:

nick z gry, nazwa konkurencji, X

gdzie X to numer z jakim ukaże się jego komentarz. Np jeśli gracz o nicku Marcin startuje w konkurencji Sprint mężczyzn i uważa, że zdąży napisać jako pierwszy to musi 8 lutego między 15:30 a 19:30 napisać komentarz w tym wątku o treści:

Marcin, Sprint mężczyzn, 1

Nagrody wygrywa 3 pierwszych graczy, którzy poprawnie wyślą komentarz (uwaga na odstępy i przecinki w komentarzach) i jednocześnie zgadną z jakim numerem ukaże się ich komentarz. Każdy gracz może opublikować 1 komentarz na 1 konkurencję. Wysłanie 2 komentarzy dla 1 konkurencji dyskwalifikuje w niej gracza (i tylko w tej). Komentarze wysłane zbyt późno lub zbyt wcześnie nie będą brane pod uwagę a szansa w tej konkurencji przepada. Podszywanie się pod innego gracza będzie karane dożywotnią dyskwalifikacją podszywającego się. Jeden gracz może brać udział w wielu konkurencjach.

Grafika: wikipedia


SKOKI NARCIARSKIE | SKELETON | SHORT TRACK | SANECZKARSTWO | NARCIARSTWO DOWOLNE |
NARCIARSTWO ALPEJSKIE | BIEGI NARCIARSKIE | BIATHLON | BOBSLEJE |
KOMBINACJA NORWESKA | ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE | ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE |

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

226 komentarzy do “Biathlon na Olimpiadzie”

  1. W kon­ku­ren­cji Bia­th­lon — Szta­feta mie­szana dostaną nagrody:
    Toma­sino — złota
    Proboszcz-Glan — srebrna
    Bozy­dara — brązowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *