Zbroja Brata Popychadła

1

zbroja-brata-popychadlaZbroję Brata Popychadła mogą otrzymać xioncowie, którzy udowodnili swoją przydatność bojową i podstawowe zdolności dowódcze. Dokonania militarne tych duchownych muszą być porównywalne ze sławą takich dowódców jak: Jerzy Waszyngton, Erwin Rommel czy Pompejusz Wielki. Widok dowódcy ubranego w tę zbroję podnosi podstawowe walory bitewne jednostek a także nieznacznie polepsza logistykę. Bracia Popychadła są najniższymi w hierarchii ZADEK.

BONUSY:

  • Mini­stranci: atak +0,5
  • Lek­to­rzy: atak +5
  • Orga­ni­ści: atak +62
  • Małe Dewotki: obrona +0,5
  • Bab­cie Mohe­rowe: obrona +5
  • Gospo­dy­nie Pro­bosz­cza: obrona +60
  • przyrost opłatków: +5

INFORMACJE:

Relikwia dostępna jedynie przez zamówienie na blogu. Szczegóły tutaj.

Zdjęcie: pixabay

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

© 2011 - 2022 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.