Zbroja Przełora Poligonowego

zbroja-przelora-poligonowegoZbroję Przełora Poligonowego mogą otrzymać xioncowie, którzy udowodnili, że są warci więcej niż Bracia Popychadła. Dokonania militarne tych duchownych muszą być porównywalne ze sławą takich dowódców jak: Ryszard Lwie Serce, Scypion Afrykański czy Hannibal. Widok dowódcy ubranego w tę zbroję mobilizuje jednostki do cięższego treningu na poligonie a tym samym podnosi podstawowe walory bitewne jednostek a także polepsza logistykę. Przełorowie Poligonowi mogą pomiatać niższymi stopniami w hierarchii ZADEK.

BONUSY:

  • Mini­stranci: atak +1
  • Lek­to­rzy: atak +12
  • Orga­ni­ści: atak +155
  • Małe Dewotki: obrona +1
  • Bab­cie Mohe­rowe: obrona +11
  • Gospo­dy­nie Pro­bosz­cza: obrona +140
  • Przyrost opłatków: +10

INFORMACJE:

Relikwia dostępna jedynie przez zamówienie na blogu. Szczegóły tutaj.

Zdjęcie: pixabay

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

Jeden komentarz do “Zbroja Przełora Poligonowego”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *