XXX czyli konkurs z nazwą w tle

konkursKażdy ksiądz musi zadbać o odpowiedni mikroklimat pod sutanną. Szczególnie gdy jego parafia nagle zmieniła strefę klimatyczną i dziwny trafem znalazła się w Afryce, a przynajmniej tak twierdzi termometr. XXX to doskonałe rozwiązanie będące połączeniem innowacyjnej myśli technicznej i eleganckiego designu. Dyskretne działanie, które zapewni komfortowy chłód i wspaniałe samopoczucie nawet w największe upały sprawia, że XXX to nowy obiekt pożądania każdego szanującego się księdza.

 

 

BONUSY:

 • miejsce na C$: 1000000
 • ilość wikarych: +1

INFORMACJE:

Ogłaszam KONKURS na nazwę dla relikwii (XXX tylko chwilowo ją zastępuje), której opis i bonusy podane są powyżej. Nazwa ma mieć maksymalnie 3 wyrazy i pasować do opisu. Zwycięzców wybierze miłościwie nam panujący papież parafialny, ale może i ja, skromna parafianka, wtrącę swoje 3 grosze. Dlatego też podpowiadam, że najlepiej jak nazwa będzie zabawna. Oczywiście w granicach dobrego smaku (papież ma szerokie granice). Nazwy zawierające przekleństwa lub słowa ogólnie uznane za obraźliwe nie będą w ogóle publikowane, a tym samym nie wezmą udziału w konkursie.
Propozycje umieszczamy w komentarzach pod wpisem. Zwycięzca będzie tylko jeden, bo nazwa dla relki może być też tylko jedna. Osoba ta otrzyma w nagrodę relikwię, której nadała nazwę oraz kod na 10 odpustów. Przewidziane są również 2 lub 3 wyróżnienia. Wyróżnione osoby otrzymają kody na odpusty.
Aha, na propozycje czekam dziś (08.08.2013) do godziny 21.00. Po tej godzinie propozycje nie będą publikowane i nie wezmą udziału w konkursie. A ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej jutro czyli 09.08.2013.

Amen.

Zdjęcie: Wikipedia

83 komentarze do “XXX czyli konkurs z nazwą w tle”

 1. Ministrancki Łinterfresz
  Kubek Chłodnika Papieskiego
  Oziębły Organista
  Chłodne Pory Kroku
  Drut Zimnych Ogni
  Klimatyzowane Dzwony
  Pieluchomajty „Suchy Lód”
  Podsutannowa Zamrażarka
  Mrożacy Grotołazik

 2. Automatyczne Kropidło Termiczne
  KULtowa chłodziarka intymna
  Lodowy dzwoneczek
  Gasidełko watykańskie
  Pałka Czarnego Egzorcysty

 3. Uciekający Plemnik Bohobory. Ponieważ John Bohobora z Afrygi to cudotwórca, więc plemnik zwiewa od komórki Jajowej a nie odwrotnie. Bo poczęcie ma być cudowne i bez alimentów.

 4. Ulga Czarnej Mamby,
  Cudowny Chłodek Bashobora,
  Przeciąg w Dojrzewalni Sera,
  Lodowa Włócznia Pana
  Klimatronic Czarnej Wołgi

 5. – kapiący zwis czarnego
  – conieco
  – czarny spod sutanny
  – prywatny afro
  – uśpiony dyndający wielki
  – push the button
  – push and pull

 6. IHS – Instrument Higieniczno – Schładzający
  Genitalnik Mroźny
  Antyupalnik Okołoseksualny
  Sacrum Intercoolerium Genitalis
  Penis Super Frost
  Chłodnik Okołodupny

  Ave Parafianka ! ( to już nie jest hasło konkursowe 😉
  K

 7. podsutannowa klimatyzacja
  klimatronik na kropidło
  automatyczny święty chłód
  świeta klima
  cudowny nawiew
  cudowny regulator temperatury

 8. Drodzy księża, bardzo dziękuję za liczny udział w konkursie. Papież ma teraz trudny orzech do zgryzienia, więc wyników należy spodziewać się jutro. Dziś możecie spać spokojnie, byle ręce były na kołderce. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *