XXX czyli konkurs z nazwą w tle

konkursKażdy ksiądz musi zadbać o odpowiedni mikroklimat pod sutanną. Szczególnie gdy jego parafia nagle zmieniła strefę klimatyczną i dziwny trafem znalazła się w Afryce, a przynajmniej tak twierdzi termometr. XXX to doskonałe rozwiązanie będące połączeniem innowacyjnej myśli technicznej i eleganckiego designu. Dyskretne działanie, które zapewni komfortowy chłód i wspaniałe samopoczucie nawet w największe upały sprawia, że XXX to nowy obiekt pożądania każdego szanującego się księdza.

• miejsce na C$: 1000000
  • ilość wikarych: +1

Ogłaszam KONKURS na nazwę dla relikwii (XXX tylko chwilowo ją zastępuje), której opis i bonusy podane są powyżej. Nazwa ma mieć maksymalnie 3 wyrazy i pasować do opisu. Zwycięzców wybierze miłościwie nam panujący papież parafialny, ale może i ja, skromna parafianka, wtrącę swoje 3 grosze. Dlatego też podpowiadam, że najlepiej jak nazwa będzie zabawna. Oczywiście w granicach dobrego smaku (papież ma szerokie granice). Nazwy zawierające przekleństwa lub słowa ogólnie uznane za obraźliwe nie będą w ogóle publikowane, a tym samym nie wezmą udziału w konkursie.
Propozycje umieszczamy w komentarzach pod wpisem. Zwycięzca będzie tylko jeden, bo nazwa dla relki może być też tylko jedna. Osoba ta otrzyma w nagrodę relikwię, której nadała nazwę oraz kod na 10 odpustów. Przewidziane są również 2 lub 3 wyróżnienia. Wyróżnione osoby otrzymają kody na odpusty.
Aha, na propozycje czekam dziś (08.08.2013) do godziny 21.00. Po tej godzinie propozycje nie będą publikowane i nie wezmą udziału w konkursie. A ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej jutro czyli 09.08.2013.

Amen.

Zdjęcie: Wikipedia

83 komentarze do “XXX czyli konkurs z nazwą w tle”

1. Ministrancki Łinterfresz
    Kubek Chłodnika Papieskiego
    Oziębły Organista
    Chłodne Pory Kroku
    Drut Zimnych Ogni
    Klimatyzowane Dzwony
    Pieluchomajty „Suchy Lód”
    Podsutannowa Zamrażarka
    Mrożacy Grotołazik

2. Automatyczne Kropidło Termiczne
    KULtowa chłodziarka intymna
    Lodowy dzwoneczek
    Gasidełko watykańskie
    Pałka Czarnego Egzorcysty

3. Uciekający Plemnik Bohobory. Ponieważ John Bohobora z Afrygi to cudotwórca, więc plemnik zwiewa od komórki Jajowej a nie odwrotnie. Bo poczęcie ma być cudowne i bez alimentów.

4. Ulga Czarnej Mamby,

świeta klima
    cudowny nawiew
    cudowny regulator temperatury