XXX czyli konkurs z nazwą w tle

konkursKażdy ksiądz musi zadbać o odpowiedni mikroklimat pod sutanną. Szczególnie gdy jego parafia nagle zmieniła strefę klimatyczną i dziwny trafem znalazła się w Afryce, a przynajmniej tak twierdzi termometr. XXX to doskonałe rozwiązanie będące połączeniem innowacyjnej myśli technicznej i eleganckiego designu. Dyskretne działanie, które zapewni komfortowy chłód i wspaniałe samopoczucie nawet w największe upały sprawia, że XXX to nowy obiekt pożądania każdego szanującego się księdza.

• miejsce na C$: 1000000
  • ilość wikarych: +1

Ogłaszam KONKURS na nazwę dla relikwii (XXX tylko chwilowo ją zastępuje), której opis i bonusy podane są powyżej. Nazwa ma mieć maksymalnie 3 wyrazy i pasować do opisu. Zwycięzców wybierze miłościwie nam panujący papież parafialny, ale może i ja, skromna parafianka, wtrącę swoje 3 grosze. Dlatego też podpowiadam, że najlepiej jak nazwa będzie zabawna. Oczywiście w granicach dobrego smaku (papież ma szerokie granice). Nazwy zawierające przekleństwa lub słowa ogólnie uznane za obraźliwe nie będą w ogóle publikowane, a tym samym nie wezmą udziału w konkursie.
Propozycje umieszczamy w komentarzach pod wpisem. Zwycięzca będzie tylko jeden, bo nazwa dla relki może być też tylko jedna. Osoba ta otrzyma w nagrodę relikwię, której nadała nazwę oraz kod na 10 odpustów. Przewidziane są również 2 lub 3 wyróżnienia. Wyróżnione osoby otrzymają kody na odpusty.
Aha, na propozycje czekam dziś (08.08.2013) do godziny 21.00. Po tej godzinie propozycje nie będą publikowane i nie wezmą udziału w konkursie. A ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej jutro czyli 09.08.2013.

Amen.

Zdjęcie: Wikipedia

83 komentarze do “XXX czyli konkurs z nazwą w tle”

1. „wentylator jerychoński”
    zabawa dokonała na rozluźnienie w taki upał ( bez kadzenia).
    dziękuje. pozdrawiam. na nic nie liczę.

patronariusz apostolski Dzibril

2. Wielofunkcyjny Murzyn Podsutannowy -> Murzyn, jak to murzyn jest niedoży… chudy i zmieści się pod każdą sutanną. Poza tym murzyn ten ma wszczepiony specjalnie zaprogramowany chip, który nadaje mu elegancji i przy okazji sprawia, że macha w kółko rękoma tworząc bezprądowy wiatrak i to bez wysiłku i jakiegokolwiek szmeru! Dodatkowo otrzymuje święcenia kapłańskie, żeby parafia dostawała od Watykanu większe dotacje na księży, a co za tym idzie może przechować duże pokłady gotówki.

3. Lodowy skarb

Chłodząca chUSTA Ministrancka

Chłodnik biskupa

Niebiański zraszacz

Nawiewnik Kapucyński

Kalesony św. Afrykanusa

Lodowy Ptasznik Afrykański

Zwis letni prosty

Wiatraczek św. Kapucyna

4. Arktyczna Pała
    Chłodzące Ubranie
    Chłodzący Język Gosposi (można sobie go w sadzić gdzie się komu podoba :P)
    Klimatyzator Jajeczny
    Wakacyjne Orzeźwienie Wacława (może być i Wacusia albo i inaczej bo nie mogłem nic wymyślić :P)

5. Zimny Język Wikarego
    Pomocno-Chłodząca Dłoń

P.S. Czy ta relikwia będzie do zdobycia w queście lub zrzucie dla tych co nie wygrają?

6. Kapelusz Wentylacyjny
    Wakacyjne Cuda Chłodu
    Murzyn z Wachlarzem
    Rozkoszny Kawałek Chłodu