Zimna Ręka Franciszka

Zimna Reka FranciszkaKażdy ksiądz musi zadbać o odpowiedni mikroklimat pod sutanną. Szczególnie gdy jego parafia nagle zmieniła strefę klimatyczną i dziwny trafem znalazła się w Afryce, a przynajmniej tak twierdzi termometr. Zimna Ręka Franciszka to doskonałe rozwiązanie będące połączeniem innowacyjnej myśli technicznej i eleganckiego designu. Dyskretne działanie, które zapewni komfortowy chłód i wspaniałe samopoczucie nawet w największe upały sprawia, że Zimna Ręka Franciszka to nowy obiekt pożądania każdego szanującego się księdza.

• miejsce na C$: +1000000
  • ilość wikarych: +1

W konkursie na nazwę relikwii zwycięża gracz Ulryk za Zimną Rękę Franciszka. Zwycięzca otrzymuje Zimną Rękę Franciszka oraz kod na 10 odpustów.

Kodem na odpusty postanowiliśmy wyróżnić także następujące propozycje i graczy:

chladik pitoka (leg10n) – za orzeźwiający powiew zagranicy 😉

chłodnik jajeczny (Izun) – za narobienie smaku 😉

papieski pogromca gorąca (mn2006) – w zasadzie nie wiadomo za co, więc pewnie za wszystko i za nic 😉

Wszyscy gracze mają możliwość zakupu relikwii Zimna Ręka Franciszka dziś (09.08.2013) po godz. 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

Jeden komentarz do “Zimna Ręka Franciszka”