Wolny rynek – zmiany

Właśnie rozpoczęły się zmiany na wolnym rynku. W chwili obecnej poprawiono wyświetlanie i przeglądanie ofert. Od razu widać, że wolny rynek jest traktowany jako przechowalnia. Ale już niedługo. Już za chwilę tylko sejf będzie chronił relikwie przed utratą. Wolny rynek niestety już nie. Warto więc zacząć powoli wycofywać relikwie, lub zmieniać im ceny na korzystniejsze.

I aby nie było, że nie ostrzegałem 🙂

15 komentarzy do “Wolny rynek – zmiany”

 1. No też dobrze bo faktycznie przyznaje się sam tak robiłem….ale co jak za mało relikwii które powiększają maxa na koncie…..nie grałem od początku tylko paręnaście dni później i chwała Adminowi ze dzisiaj wystawił relikwie te które na początku były ale sejf nie pomieścił wszystkiego ….a było tylko po 1(z tego co widziałem)….
  Jeszcze taki pomysł mi się nasuwa…zrzeszenie parafii:) moze jak starsi gracze wezmą młodszych w opiekę przez tydzień np…za jakąś drobna sumkę… więcej będzie nowych graczy??tak na małe rozwinięcie się..to tylko propozycja:) miłe komentarze lub osobny temat:)

 2. Jestem pod wrażeniem. Jak dla mnie mega kozacko 😉
  No i wkońcu panowie likwidacja przechowalni, oj czuje, że przybędzie „wysępionych” relikwi ;]

 3. Postarajcie się skasować z zakładek te Questy, które już zostały wykonane. Taka kosmetyczna zmiana, raczej, ale bardzo przydatna i ułatwiająca dalszą zabawę. Zróbcie to w wolnej chwili – pomiędzy poranną modlitwą, a spowiadaniem młodych Parafianek, na przykład.

  1. a to dopiero początek. Gdyby nie to, że skończyły się nam dziewice dla programistów to pewnie byłoby więcej niepokalanego kodu 😀

 4. a ja chce aby na rynek mozna było wystawic wszystkie egzemplarze danej relikwi a nie tylko jeden jak teraz jest – chce wrzucic 10 relikwi… dupa… 1 wrzucona a 9 niezabezpieczonych i nie mozna ich wystawic – to jest chore – nie moge ich nawet za 10000 CD sprzedac a za to je moge stracic… odechciewa sie grac.

  Ustawcie moze ze za dana relikwie mozna żądać góra … nie wiem – 20krotnosc ceny oryginalnej i aby mozna bylo je wrzucic wszystkie – nie bedzie przechowalni to raz a dwa ze bedzie wiecej relikwii.

  do tego trzeba pamietac ze miejsce na kase tez musi byc wieksze bo jak w ciagu dnia ktos kupi moich 5 relikwiui za 150000 a miejsce na kase mam 90000 to jestem 60000 stratny – odechciewa sie grac!!!

  1. Zmiany na wolnym rynku zbliżają się nieuchronnie. Wystawić można wszystkie relikwie i nadal tak będzie. Ale relikwie na wolnym rynku nie będa już chronione. Jedynie jeśli równocześnie będą w sejfie. Powinno to spowodować, że ceny będą przystępne. Nie chcemy ustalać wartości max w jakich można sprzedać relikwię, gdyż kłóci się to odrobinę z ideą wolnego rynku.

   Co do miejsca na kasę – zawsze można częściej się logować. A serio mówiąc – nad tym też pracujemy.

   Prace trwają i niedługo większość niedogodności wolnego rynku będzie tylko przeszłością. Mamy taką nadzieję.

 5. „Zmiany na wolnym rynku zbliżają się nieuchronnie. Wystawić można wszystkie relikwie i nadal tak będzie”

  Co do tego nie mam wątpliwości.

  Natomiast mam tak :

  Cingulum z Ołowianymi Kulkami :
  Masz 3 relikwie tego typu, w tym:

  2 w sejfie
  3 na wolnym rynku
  1 relikwię, które nie są bezpieczne

  Ok nie kumam… swojej nie wystawiałem na sprzedaż więc jak to liczycie?

  Zakładając że am 3 relikwie takie to sorki ale swojej nie wystawiałem na spredaż a zakłaając to co było wcześniej to powinienem mieć 6 takich relikwi co by sie zgadzało. Wczoraj miałem 82 relikwie – w tym 40 w sejfie a reszta na rynku – od wczoraj sprzedałem 6 relikwi a dzisiaj mam o dziwo tylko 61 relikwi !!!!

  KTOŚ TU OSZUKUJE!!!

  1. Trudno wszystko to sprawdzić, kiedy nie podano nazwy konta. Wszystkie zgłoszenia o błędach są sprawdzane i naprawiane. Jeśli mamy zgadywać kto oszukuje to zapewne odpowiedź nie byłaby dla Ciebie satysfakcjonująca.

 6. fajne zmiany, przy czym teraz zeby zobaczyc ktore relikwie mam w sejfe a ktore nie to trzeba klikac kazda z nich po kolei i przez brak czasu zeby to wczoraj robic to stracilem 1 grr..
  moze jakis znacznik do zdjec relikwii ktore z nich nie sa bezpieczne?

  i jakis system który chcronilby lepiej przed farmieniem -od tyg. co 24 atakuje mnie 2 graczy a przez 24 h to ja jedynie moge sie na tyle odbudowac, zeby mnie znowu dojechali

 7. już od dawna jest ochrona przed farmieniem ale jeszcze bardziej jej zaostrzyć nie można bo już nie będzie kogo łoić. Mnie też ciągle łupią :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *