Parafia w gazecie

Stało się, gra wyszła już poza internet. Okazało się, że ruszyliśmy na podbój prasy papierowej. Napisano o nas w czasopiśmie pt: Fakty i Mity. W aktualnym numerze (16/2011) można znaleźć kila niezwykle ciepłych słów o grze.

Zachęcamy wszystkich do zakupu papierowego egzemplarza tego niezwykle ciekawego czasopisma. Ciekawego gdyż piszą o nas. Więc – wierni szturmem po prasę!

4 komentarze

1. mistrzzakonu napisał(a):

To właśnie z faktów i mitów dowiedziałem się o grze i od razu odpaliłem stronkę z parafią:D haha! świetny PR wam narobili. Uwielbiam tą gazetkę i tą grę:D

• Parafianin napisał(a):

My równie ciepłymi uczuciami darzymy Fakty i Mity – a od czasu kiedy o nas napisali jest to uczucie na pograniczu miłości 🙂

2. Masaj napisał(a):

Ja tak samo mistrzzakonu o grze dowiedziałem się z „Faktów i mitów”.
    Gazetka bardzo ciekawa polecam lekture dzięki temu można bardziej się wczuć w role:)

3. gulasz napisał(a):

Też dowiedziałem się z tego numeru