Wąż Strażacki Św Floriana

Relikwia, którą trzeba mieć na stanie. Znaczy, każdy szanujący się ksiądz musi ją mieć. Idealna do przeprowadzania niezapowiedzianych konkursów miss mokrego podkoszulka. Tylko trzeba uważać kogo się wężem traktuje. Bo gdy przez przypadek potraktujesz wodą jakąś staruszkę to możesz zwyczajnie oślepnąć. Z prostego powodu: miss mokrego futerka to nie to samo co miss mokrego podkoszulka.  Dodatkowo wąż wspaniale nadaje się na letnie upały. Pozwala schłodzić atmosferę i w razie problemów można użyć go do napełnienia twojego prywatnego basenu. A każdy wie jak wspaniałe mogą być kolonie nad basenem. Ile rozrywki mogą dostarczyć przeciętnemu księdzu. Nie zapominajmy także o tym, że wąż skutecznie gasi zapał niewiernych, którzy wpadli na niezwykle oryginalny pomysł i postanowili z pieśnią na ustach i pochodniami w dłoniach pielgrzymować po twojej parafii.

BONUSY:

 • miejsce na C$ +5000
 • ilość wiernych +5
 • Ministranci: obrona +0,5
 • Lektorzy: obrona +0,6
 • Organiści: obrona +0,8
 • Małe Dewotki: obrona +2
 • Babcie Moherowe: obrona +60
 • Gospodynie Proboszcza: obrona +920

 

UWAGA!
Relikwię można zakupić jedynie najbliższy długi weekend. Jej sprzedaż rozpocznie się od nieokreślonej godziny w sobotę (23.04.2011) i potrwa do  poniedziałku (25.04.2011) godzina 21:00 – lub do całkowitego wysprzedania 333 sztuk jakie znajdą się na rynku.

PROMOCJE CENOWE:
Przyzwoitą cenę relikwii, można osiągnąć w następujących godzinach:

 • 1:00 – 2:00
 • 4:30 – 5:30
 • 12:15 – 12:25
 • 18:40 – 18:50

 

9 komentarzy do “Wąż Strażacki Św Floriana”

 1. Panowie czy w tygodniu po świętach nastąpią zmiany na rynku? I czy będzie podana wczesniej stosowna informacja aby się do tego „przygotować”?
  I dajcie coś drogiego bądź coś na co można ciągle kase przeznaczać. Wszak żaden ksiądz nie lubi siedzie bezczynnie mając tyle mamony;d

 2. Panowie co z ta opcja zakupu jednostek za kase?
  Dynamika w góra i ciekawiej bo teraz czekanie na odbudowe wojska jest dobijające;/
  Poprostu masz kase – werbujesz i jedziesz z koksem.
  Pozdro.

 3. Bo spryciulki trzymają tam relikwie jak brakuje im miejsca w sejfie i myślą, że są sprytni. to się niedługo skończy!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *