Bojowa Pisanka Obronna

9

Relikwia, którą można zdobyć jedynie w święta nocne. Znaczy WielkaNocne. Większość księży myśli, że jest to pomalowane jajko od świętej kury. Tak jednak nie jest. No nie do końca. Jedyne z czym można się zgodzić to to, że są zrobione z jajek. Tak. Na 100% z jajek. No i są kolorowe. Przewaga fioletu sprawia, że idealnie pasują do ubrania ochronnego każdego księdza. Całe wrażenie psuje skóra, którą są pokryte. Niektórzy księża mają podejrzenia, że mogą być to… Tak, te podejrzenia są słuszne. Dokładnie. I dlatego kiedy rozejdzie się wieść, że parafia dysponuje właśnie taką relikwią, wrogowie 7 razy się zastanowią zanim zaatakują.

BONUSY:

 • ilość wiernych +20
 • Małe Dewotki: obrona +3
 • Babcie Moherowe: obrona +80
 • Gospodynie Proboszcza: obrona +1250

 

Relikwia do zdobycia w queście czasowym, trwającym: od nieokreślonej godziny w sobotę (23.04.2011) do  poniedziałku (25.04.2011) godzina 21:00 – nazwa kodowa questu: Spora Noc

 

9 komentarzy

 1. Goja napisał(a):

  Quest zrobiony 🙂

  wolałbym coś do przyrostu energii albo do szybkości budowy.

  Ciężkie jednostki nadal padają jak muchy…

  Da się zrobić kup 100 – ad ministranci i dewotki? Wciskanie kup 50 już jest irytujące…

 2. Jakub napisał(a):

  No, Quest wykonany 🙂

 3. obzirtyszyn napisał(a):

  popieram gracza Goja

  nie oplaca sie kupowac ciezkich jednostek, padaja od razu w pierweszej walce, lepiej by bylo jakby po prostu padaly dopiero po wykonczeniu lzejszych jednostek…

  a co do kupowania to moze by dac okienko w ktore sie wpisuje ile chcesz kupic i obok przycisk : kup

 4. ANAL TERROR napisał(a):

  mission impossible

 5. qwerty napisał(a):

  Goja jest prosty sposób na kupno większej ilości jednostek. Wklejasz linka http://www.parafia.biz/units/buy/4/amount/xx gdzie xx to ilość jednostek jaką chcesz kupić np http://www.parafia.biz/units/buy/4/amount/200, czyli w ten sposób kupujesz jednorazowo 200 jednostek małych dewotek. Jak chcesz kupić inne jednostki to zmieniasz numer po buy np 1 to ministranci 2 to lektorzy 3 to organiści itp.

 6. Dorian napisał(a):

  Ile osób zrobiło tego questa??

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.