Plany na najbliższy weekend

Na najbliższy dłuższy weekend – ten zaczynający w sobotę 23 kwietnia – zaplanowaliśmy kilka niespodzianek. Od soboty (godzina startu nie jest znana) do poniedziałku do godziny 21:00 rozgrywany będzie quest czasowy.

Dodatkowo na rynku pojawi się limitowana relikwia – tylko 333 szt. Relikwia dostępna będzie od soboty (godzina startu nie jest znana) do całkowitego wyczyszczenia magazynu, bądź do godziny 21:00 w poniedziałek w zależności co nastąpi szybciej.

Powinna też pojawić się niewielka dostawa relikwii. Ale czy się pojawi? A tego nikt nie wie 🙂

1. ANAL TERROR pisze:

a droga ta relikwia będzie ??

2. baranek_drapieżny pisze:

hmmm….ale do zdobycia za odpusty też będzie? Ostatnio wam fantazja tryska gejzerami więc wszystko wydaje się być prawdopodobne…

• Parafianin pisze:

Relikwii z questu nie można kupić – staramy się tego przestrzegać. Pomimo wszystkich próśb, gróźb. Nie pomagają także wysyłane komplety bielizny i nastolatki pod oknami parafii 🙂

• baranek_drapieżny pisze:

Ojeeeejjjjj…mimo zamieszczonych powyżej sugestii nie będzie ani kompletu bielizny ani ..no niestety…nastolatek :]
        Zatem questujmy.
        Kolorowych jajek życzę pozostałym księżom. 😀

3. Pr*****ek pisze:

i gdzie ta mała dostawa relikwii ? No a może była już ? 🙂