Skradziony Internet

Te dwa rzędy skrzyń zawierają część skradzionego Internetu. Pierwszy to bity z blogów, a drugi z serwerów rządowych. Teraz wystarczy je wypakować i przesypać do napędu DVD aby dane ponownie wypełniły globalną sieć. Właściciel tych skrzynek będzie miał nieograniczony dostęp do tajnych informacji z parafialnych blogów wszystkich diecezji oraz do niepublikowanych projektów rządowych. A to daje poczucie władzy i przypływ energii. Duży przypływ. Gosposia już się cieszy, bo z tej energii też skorzysta. Niestety mimo odzyskania skrzyń nie udało się złapać złodzieja, więc należy się spodziewać kolejnych kradzieży Internetu.

• poziom energii: +12
  • przyrost energii: +2
  • Gospodynie Proboszcza: +1 do ataku i +99 do obrony

Relikwia Skradziony Internet pojawi się jutro 26.04.2012 w dwóch rzutach: pierwszy około godziny 10.00 i drugi około godziny 19.00.

Zdjęcie: Ammo polu przez Peter Griffin

4 komentarze

1. Zumar napisał(a):

Już teraz wiem czemu mam takie lagi i przeglądarka mi się zacina…jak widać, sporo zostało skradzione 🙂

Ciekawe po ile będzie

2. malpa napisał(a):

suoer…. czemu rzuty sa zawsze w godzinach mojej pracy 😛

3. Katoliik napisał(a):

Specjalnie tak zawsze dają dużo razy tak miałem