Grabki Świętego Czesława

Święty Czesław to patron wszystkich grabieżców. Przed wiekami został zatrudniony w Watykanie jako ogrodnik. Grabił ogrody wokół bazyliki. A jak skończył to ograbił i samą bazylikę. Papież wówczas rozpoznał w nim wielki talent i zatrudnił chłopaka na stałe w Watykanie. Od tej pory Czesław nauczał wszystkich księży jak zgrabnie ograbić parafianina tudzież nawrócić poganina (celem późniejszego ograbienia). Za swoje olbrzymie zasługi dla papiestwa Czesław został świętym jeszcze za życia. A choćby muśnięcie jego grabek po dziś dzień rozwija w każdym księdzu i dewotce talenty ogrodnicze.

• miejsce na C$: +900000
  • przyrost Opłatków: +1
  • przyrost C$: +1
  • Małe Dewotki: +0,2 do ataku i +1 do obrony

Grabki Świętego Czesława dostępne są w queście stałym Parafialny Zielnik Zakazany, który ruszy już jutro o 8.00. Quest ten jest pierwszym z serii questów zakazano-zielnikowych. Wkrótce pojawi się ciąg dalszy. Lepiej go nie przegapić. Każdy więc ksiądz powinien być czujny jak pies podwójny. Amen.

Zdjęcia: Wikipedia: 1, 2, 3, 4.

23 komentarze

1. Kubi napisał(a):

To już wiemy do czego poprzednia relikwia. 😛

2. WiedzmaShila napisał(a):

A cóż to za tajemniczy ciąg dalszy?

• skrytojebca napisał(a):

chyba będą czasowe, albo proboszcz z Marcinem znowu osuszyli parafialną piwniczkę, ale to nic grunt, że szykują się jakieś questy

3. Bozydara napisał(a):

Marcina już nie ma

4. grabarz83 napisał(a):

8 juz dawno minęła i questu nie widzę….

5. Katoliik napisał(a):

Ale nie jest czasowy???

6. grabarz83 napisał(a):

może jakaś informacja kiedy w końcu quest pojawi się..

7. WHT napisał(a):

taki drobiażdżek, mikroskopijny, ale jednak:
    w opisie zadania ‚Mikołajek’ jest błąd w postaci braku literki z (słownie: zet (z’ded),
    a mianowicie: (…) Mikołajek spokrewniony jest (z) selerem (…)

czuwaj.

8. skrytojebca napisał(a):

Gdzie następny, miała być seria?