Święty Grill

Święty Grill to zacna relka. W zależności od ustawienia można dzięki niemu wykarmić wiernych lub też ich torturować. Znaczy przekonywać do znacznie większej hojności. Jak wiadomo wraz z rozpoczęciem się sezonu grillowego liczba wiernych, którzy przychodzą do kościoła drastycznie maleje. Aby temu zapobiec, należy ich jakoś przyciągnąć. I temu ta relikwia służyć powinna. Czy jednak służyć będzie? Tego nie wie nikt.

• ilość wiernych: +50
  • ilość wikarych: +1
  • miejsce na Opłatki: +50000

Relikwia Święty Grill dostępna jest w queście czasowym Majówka dla graczy od 10 lvl. Quest Majówka rozpocznie się dziś (30.04.2012) o godzinie 23.45, a zakończy jutro (01.05.2012) o godz. 23.45.

Zdjęcie: Wikipedia 1 i 2

1. CyL napisał(a):

hehe a przynajmniej exp bedzie w tym q?

2. CyL napisał(a):

tak z 300 expa by mi sie przydalo by nie bic slabszych 😛
    wkoncu trzeba 50 wbic 🙂

3. KsFerdek napisał(a):

NO Fajna Relka

4. ks. Michal napisał(a):

jakiś starodawny ten grill 😉

5. wiki napisał(a):

Nie wiem, czy zauważyliście ale wszystkie ostatnie relki dają miejsce na opłatki ale nic do przyrostu. Ciekawe jak wzrosną ceny opłatków gdy magazyny zaczną się opróżniać.

• Igon napisał(a):

Była raz relka z+500k do przyrostu, i nawet myślałem, że to jest sprytny sposób na pozbycie się tych opłatków…

Dodawanie ich przyrostu wypacza ich ideę.

6. WHT napisał(a):

7. WHT napisał(a):

zapomniałem o tym kłeście, jak ktoś ma na zbyciu za rozsądne Cee$y taki grill lub podobny, to kontakt wskazany przez pocztę parafialną. I jak może to być dupolikat komentarza, lub całkiem podobny, skoro ja taki komentarz piszę właśnie pierwszy raz, w dodatku siedzi on z tyłu?