Licytacja malejąca

W związku okrągłą 1601 rocznicą rabunku Rzymu przez Wizygotów zapraszam do licytacji Kremówki ze Świętego Miasta. To z powodu zaprzestania dostarczania tych ciastek do siedziby Alaryka Wizygoci pod jego przywództwem rozpoczęli marsz na Święte Miasto i sami sobie je wzięli. A my ocalimy tę prawdę i rozdamy jedną kremówkę aby jego potomkowie nie odwiedzili nas w tych samych zamiarach. A przy okazji zasilimy fundusz „Pokrzywdzonych przez wiadomo co i wiadomo gdzie”.

Zasady licytacji są następujące:

1. Każdy gracz ma prawo podać jedną ofertę.

2. Oferta musi być wielokrotnością 500C$. Inne oferty są nieważne.

3. Zgłaszanie ofert zaczyna się 24 sierpnia 2011 o godzinie 00:01 a kończy się 24 sierpnia sierpnia o 23:59 (czasu bloga).

4. Kremówkę ze Świętego Miasta dostanie gracz, który zaproponuje najniższą niepowtarzalną sumę (czyli taką, której nie podał inny gracz).

4a. Oferty nie będą ujawniane dopóki nie zostanie zakończona licytacjaOferty sprzed rozpoczęcia i po zakończeniu licytacji są nieważne.  (patrz pkt 3)

5. 25 sierpnia relikwia zostanie wystawiona na rynek po cenie zaproponowanej przez wygranego gracza. Od tego momentu liczymy 48h na odebranie relikwii z Wolnego Rynku. Po tym czasie oferta przepada.

6. Gracz, który nie odbierze z rynku nagrody oraz ci, którzy zaproponują sumę większą niż aktualna maksymalna pojemność parafii (dzięki budynkom i relikwiom) automatycznie trafiają na czarną listę i zostaną wyłączeni z możliwości uczestniczenia w innych aukcjach organizowanych na blogu.

6a. Gracz podający nieważną propozycję nie ma możliwości jej poprawienia w trakcie licytacji.

6b. Gracze wykluczeni w poprzednich aukcjach nie mogą wziąć udziału w tej licytacji.

7.  Spory związane z licytacją rozstrzyga Marcin.

8. Aktualna czarna lista licytacyjna:

Kyoo

91 komentarzy do “Licytacja malejąca”

1. wg mnie ciut głupie bo nie ma sensu pisanie już o 0 05 bo ktoś pewnie podał 500 C$… poprzednio przynajmniej była druga z 10 miejsca to jakaś szansa dla tych co mieli mało C$ maksymalnie

1. To też jest szansa na tani zakup. Oczywiście na 500 C$ to bym nie liczył. A co do godziny to ludzie grają o różnych porach. Są przecież grający spoza Polski a tam mają inne strefy czasowe. Stąd ta rozpiętość.

2. No ja dalej twierdzę że coś przegapiłeś… tu po prostu będzie walka coś jak o te generalskie epolety z tym że o 0:01 24 sierpnia, aczkolwiek nie podałeś w regułach co jest jeśli kilku graczy poda tę samą wartość C$

1. W regułach jest, że suma ma być niepowtarzalna – czyli nie może być podana przez innego gracza. Jeśli sumę poda co najmniej 2 graczy to szukamy innej – najmniejszej spośród tych, które są podane przez tylko 1 gracza. Czyli inaczej niż w przypadku epoletów, gdzie liczyła się szybkość.

3. Zygmuntek – czytanie ze zrozumieniem sie kłania 😉 Widać ewidentnie że ten konkurs (bo w sumie tak należałoby nazwać tą niecodzienną licytację) nie jest dla ciebie 😉

4. Mam pytanie nie w temacie
    Piszę tu bo ostatnio przyniosło skutek i dostałem jakąś odpowiedź na maila, chociaż „komentarz nadal oczekuje na moderację”
    Jak często ktokolwiek czyta to jest przysyłane na kontakt i robi coś ze zgłaszanymi błędami?

1. Admin codziennie sprawdza email kontaktowy. Kiedy odpowiada Wam – nie wiem. Mi codziennie. Co do komentarza oczekującego na moderację to najlepszym sposobem aby każdy z moderujących go zobaczył to zostawić go w tym trybie.

5. Chętnie przeliczę jeśli tylko komentarze zostaną opublikowane po północy, rano odsypiam i mogę nie zdążyć wstać o rozsądnej godzine 🙂