Lakier do Paznokci

Ksiądz Natanek byłby wstrząśnięty, gdyby znał prawdę. To nie jest, tak jak mówi on w swoich kazaniach: Nie jest dobrze. Jeśli wasza córka uwielbia czarne kolory na paznokciach, super czerwone – mówię wam młodzieży: nie jest dobrze. Nie bede się rozwodził tylko mówię: nie jest dobrze.

To nie czarne i czerwone kolory na paznokciach są oznaką tego, że szatan szkoli swoje jednostki. To każdy kolor tak działa. Ale on biedak tego jeszcze nie wie. Cóż, nie musi widzieć wszystkiego. Ważne, że ty to wiesz i możesz lakier zakupić dla swoich kobiecych sił zbrojnych. Pytanie tylko, czy będą chciały go używać? Będzie trzeba jakoś je przekonać.

• Małe Dewotki – atak +1,5; obrona +5
  • Babcie Moherowe – atak +0,8; obrona +25
  • Gospodynie Proboszcza – atak +1,2; obrona +320

PROMOCJE CENOWE:
Relikwię w niższej cenie można kupić w następujących godzinach:

• 22:30 – 22:35
  • 4:30 – 4:40
  • 16:45 – 16:50

zdjęcie: Nail Polish przez Anna Cervova

1. oklo pisze:

Już druga relikwia dziś, właśnie się pozbyłeś wszystkich C$, ale myślę, że warto 🙂

2. Michael pisze:

Heheh widzę że mój pomysł przeszedł pozytywną oceną.

Natanek heh. ^^

Jeśli twoje dziecko lubuje się w czarnych kolorach to wiedz…. ŻE COŚ SIĘ DZIEJE.
    Jeśli Twoje dziecko słucha techno to wiedz, że coś się dzieje.

Jeśli na głowie twojego syn jawi się żel, irokezy, wiedz ze tam się coś bardzo mocno burzy.

Jeśli na głowie twojego syn jawi się żel, irokezy, wiedz że tam się coś bardzo mocno burzy.

Jeśli Ci słucha techno, heavy metalu, czarnego rocka, to już wiedz, że coś się z twoim dzieckiem dzieje.

3. Michael pisze:

Ciekawostka:
    Natanek
    Zamieńmy literę N na dwuznak Sz. Ksiądz Natanek jest paradoksem.

4. Wojtasu pisze:

to można jeszcze zrobić przy okazji najsławniejszego księdza coś upamiętniającego jego powalający cios i sztraszliwą klątwę… 😛

5. Michael pisze:

ja proponuję relikwię: Szatanek

6. Grosik pisze:

Jeśli chodzi o dzisiejszy system ataków o 21 – biorąc pod uwagę, że każdy może mieć troche inaczej godzine – był beznadziejny.
    Do tego żadnego info na parafi ze juz.
    Tak się fajnie zapowiadało a wyszło ********
    Na przyszłość przynajmniej 5 min niech to trwa.