Szatański Żel do Włosów

To o tym Żelu do Włosów mówi ksiądz Natanek w swoich kazaniach tymi oto słowami: Jeśli wasz syn, młodzieniec ma 13 lat, 12 i zaczyna żelować włosy – nie jest dobrze. Nie jest dobrze.

To ten żel. Było niezwykle ciężko go zdobyć. Ale mamy go. I teraz każdy z księży może go mieć. Ważne, że działa on tylko na ministrantów oraz lektorów. Na organistów niestety już nie. Ta relikwia jest najlepszym dowodem na to, że nawet zło może stać po stronie prawdziwych księży. A wiara w C$ działa cuda.

Gudbaj Winnetou. Amen

• Ministranci: +5 do ataku i +1,5 do obrony
  • Lektorzy: +25 do ataku i +0,8 do obrony

zdjęcia: wikipedia

1. Eustachy pisze:

Tylko nie żel!!!!!!!

2. Bilu pisze:

o której to mozna bombic bez oporów ?

3. Eustachy pisze:

Bo z żela robi się Irokez a Irokez to Duzekori A Duzekori to login szatana na Allegro!

4. Dawid pisze:

5. Jacek pisze:

Kupię 1 ale w ratach i za 150 kawałków. Jeśli jest ktoś zainteresowany sprzedarzą to pisać.