Szatański Żel do Włosów

7

To o tym Żelu do Włosów mówi ksiądz Natanek w swoich kazaniach tymi oto słowami: Jeśli wasz syn, młodzieniec ma 13 lat, 12 i zaczyna żelować włosy – nie jest dobrze. Nie jest dobrze.

To ten żel. Było niezwykle ciężko go zdobyć. Ale mamy go. I teraz każdy z księży może go mieć. Ważne, że działa on tylko na ministrantów oraz lektorów. Na organistów niestety już nie. Ta relikwia jest najlepszym dowodem na to, że nawet zło może stać po stronie prawdziwych księży. A wiara w C$ działa cuda.

Gudbaj Winnetou. Amen

BONUSY:

 • Ministranci: +5 do ataku i +1,5 do obrony
 • Lektorzy: +25 do ataku i +0,8 do obrony

INFORMACJE:

zdjęcia: wikipedia

7 komentarzy

 1. Eustachy napisał(a):

  Tylko nie żel!!!!!!!

 2. Bilu napisał(a):

  o której to mozna bombic bez oporów ?

 3. Eustachy napisał(a):

  Bo z żela robi się Irokez a Irokez to Duzekori A Duzekori to login szatana na Allegro!

 4. Dawid napisał(a):

  Był u nas 2 lata temu jak chodziłem do podstawówki i czytał z dużego ekranu o wszystkim i zaczął o znakach szatańskich i źle czytał a gadał jak by wiedział o co chodzi a tylko czytał.pozdroo z Grodziska Mazowieckiego Najlepszej gminy w Polsce i to naprawdę sprawdzćię w necie:D

 5. Jacek napisał(a):

  Kupię 1 ale w ratach i za 150 kawałków. Jeśli jest ktoś zainteresowany sprzedarzą to pisać.

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.