Mroczne Proroctwo – Epilog

23

Dość przypadkowo znaleźliśmy jeszcze jedną stronę z proroctwem. Była ukryta między stronami 12 i 14.  Nawet się tego nie spodziewaliśmy, bo przecież zawsze 14 jest po 12. Ale to nic. Roboczo nazwaliśmy ją „trzynastką”. W sumie nie wiemy skąd ten pomysł i kto pierwszy na niego wpadł ale ogółowi redaktorów bardzo się spodobał. A było tam napisane:

” … Nigdy nie wiesz kiedy ON wróci. I ile piór zgubi. Ale wiedz, że wróci na pewno.”

 

I co o tym myślicie? Kiedy powinien wrócić? Może co ile powinien wracać? I czy Was odwiedziły lśniące głowy?

Tagi: ,

23 komentarze

 1. larrry napisał(a):

  Z tego miejsca chcialem bardzo podziekowac lśniącym glowom za relikwie i kupe kasy 🙂

  • IIIlllIII napisał(a):

   Gratuluję! JUż masz 19 na 7,5 tysiąca walk hahahahaha. Nigdy mistrzowi nie dorównam, mam zaledwie 35 na 2,2 tys. Jesteś moim idolem w bajkach, pokonałes Andersena i Konopnicką.

   • larrry napisał(a):

    koles ty masz chyba cos z glowa… zdobyc relikwie to loteria , nie masz czym to chociaz tym sie pocieszaj. Wszyscy dobrze wiedza ze masz 2 konta i to na nim zdobywasz te relikwie 🙂 Dlaczego wczoraj stchorzyłes i nie walczyles?

    • IIIlllIII napisał(a):

     Larrra ten tekst odwóch kontach to był kilka dni temu o tobie napisany, nawet nie potrafisz nic sensownego sama wymyslec. Chociaż podziwiam, udało ci się napisac całe zdanie bez błędów ortograficznych! Chyba pierwsze w zyciu, co? Zobacz ile relikwi zdobywa dziennie Yoda czy nasz wspólny kolega M. Po prostu, walczymy z kazdym stąd wpadają relikwie, takie jak ty waląc tylko wciąz te same osoby nic upolowac nie potrafią. Dlaczego wczoraj nie chciałem cie zjechać? Bo to głupota, co mi to da że raz dostaniesz? Powoli, gdzieś za miesiąc czy cztery dojdę do właściwego levela i wtedy się pobawimy 😉

     PS. Bardzo mnie ciekawi jak załatwicie Yodę, przecież dwojga nicków koles nie wyrobi jak zaraz spadnie z czołówki. Obstawiam że poświęci swoje drugie konto czyli chofi, potem podpuści ciebie. Tak jak podpuścił cie wczoraj a sam się bał i zdrowia nie miał hehehe

     • larrry napisał(a):

      O mnie? Chyba musiasz wiecej wody do glowy dolac bo komletnie ci myslenie wysiadlo….. Co do bledow to tak popelniam ich sporo az 1 wykryty…. i lepiej popatrz na siebie bo tez nie swiecisz ….
      Zostales wyzerowany ,zrobilem z ciebie farme a ty zeby sie zemscic zalozyles nowe konto by moc atakowac z lowlvlu a teraz piszesz ze chcesz podbic na wyzszy level zeby mnie zjechac choc miales mnostwo okazji….Bardzo mnie to cieszy ale zapewne tylko obiecanki jak zawsze….
      „Bo to głupota, co mi to da że raz dostaniesz?” ja wczoraj sprzedalem 7 atakow w 30sek a byloby napewno wiecej gdybys nie stchorzyl , poza tym jak rowniez mi pisales miales kilku kolegow ktorzy chca mnie zjechac i mieliscie razem atakowac , wiec pytam sie gdzie oni sa???
      „PS. Bardzo mnie ciekawi jak załatwicie Yodę, przecież dwojga nicków koles nie wyrobi jak zaraz spadnie z czołówki. Obstawiam że poświęci swoje drugie konto czyli chofi, potem podpuści ciebie. Tak jak podpuścił cie wczoraj a sam się bał i zdrowia nie miał hehehe”
      o kogo ci chodzi? Czlowieku zastanow sie100 razy za nim cos napiszesz bo nie mam czasu rozszyfrowywac twoich wiadomosci….
      Reasumujac jestes lowskillem ktory tylko duzo pi***li i pamietaj moja parafia zawsze jest otwarta dla ciebie i twoich poplecznikow .

 2. Grosik napisał(a):

  Powinien być każdego dnia na minutę po 21 albo raz w tygodniu ale na 5 min chociaż a nie 30 sek. kiedy nie ma czasu nic zrobić :]
  Pozdro.

 3. NowyGracz napisał(a):

  Tez dziekuje znalazlem 9 lvlka co mial w sejfie 300k o.O

 4. anqu napisał(a):

  A ja nie dziękuję, bo łysa pała nie miała za dużo kasy. Więcej było za zabite wojsko.

 5. Yoda napisał(a):

  Parafianin – zdradź tajemnicę , kiedy to pojawia się sojusze ?

 6. Artur napisał(a):

  Dzięki, szkoda tylko że nie ma rankingu ilości ubitych jednostek :), bo dziś zezłomował się u mnie jeden księżulko na dobre 20 tys jednostek. Więcej kasy mi wpadło z jego jednostek niż mi zostawił – sknera jeden, tak w „gości” przychodzić bez prezentów.

 7. Jakub napisał(a):

  Jestem za tym, aby jak najczęściej!

 8. Paweł Kosiński napisał(a):

  Raz na tydzień a tym bardziej raz na dzień to zdecydowanie za często. Jakiś dupek z 30 levelu leje kogoś z 9 levelu, a potem ten drugi musi przez dwa tygodnie odbudowywać wojsko. Szans na wygranie żadnych oczywiście ten drugi nie ma.
  Jeśli miało by coś takiego wejść, to proponowałbym to nazwać: „Dzień pierdolenia nowych i samogwałtu starych”.

  • Faktorek napisał(a):

   Proponuje dodać jakieś odlicznie. Bo wasza 21.00 okazała się moją 21.03. Mam czas aktualizowany z GPSem więc odliczanie, odliczanie i jeszcze raz odliczanie przed taką akcją.

 9. larrry napisał(a):

  powinien wracac 13 kazdego miesiaca lub co 13 dni

 10. xxx napisał(a):

  Jaki jest obecnie najwyższy lvl w grze?
  W rankingach nie znalazłem nikogo wyżej niż 34 lvl, a powinienem mieć zasięg jeśli by tacy byli..

 11. mario napisał(a):

  czesto 🙂 jak najczesciej dawniej był cały czas i było ok 🙂

  ps , kiedy pojawia sie sojusze ?

 12. napisał(a):

  A mnie powoli cholera bierze na tę grę. Tydzień temu jakiś koleś się mnie uczepił i od tamtej pory co chwilę atakuje, nie mogę się ogarnąć :/ wczoraj tak samo

 13. Igon napisał(a):

  Dodajcie, że jak stary atakuje młodego (to z jakimś prawdopodobieństwem zaatakuje siebie samego 😀 )

 14. Xander napisał(a):

  @Paweł Kosiński
  A wysłać wojsko na pielgrzymkę to za trudne? A jak ktoś na niskim levelu trzyma kupę relikwii poza sejfem to sam jest sobie winien.

 15. Paweł Kosiński napisał(a):

  @Faktorek — Albo po prostu obok „paska informacji” wyświetlać aktualną godzinę serwera. Nie powinno być to trudne do zrobienia dla programistów, powinna wystarczyć jedna linijka kodu…

 16. Jakub napisał(a):

  Nie zawsze wyższy level oznacza lepsze wojsko. Ja np. wcale nie wbijam poziomu, bo to się zwyczajnie nie opłaca. Nie ma żadnych korzyści z wyższego poziomu, lepiej energię spożytkować na budynki czy questy.

Dodaj komentarz

© 2011 - 2020 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.