Konkurs lingwistyczny V

Tekst konkursowy nr 5

Szukanie mniejszości jest coraz bardziej męczące. Ostatnia wyprawa zajęła ponad 20h w tym 12 lotu samolotem. A przy okazji zużyła resztę pieniędzy z dofiansowania.

Podręczników do nauki należy poszukać sobie samemu. Za to dziesięć pierwszych osoby, które prawidłowo przetłumaczą tekst dostaną ode mnie po 1 Cudownej Zamianie. A zwycięzca dodatkowo dostanie warzywa.

Zadanie jest ważne 24h lub do zamieszczenia na blogu 10 komentarzy z prawidłową odpowiedzią – w zależności, które z tych wydarzeń nastąpi wcześniej. Nick pod którym gracz publikuje swoją odpowiedź traktowany jest jako adres do wysłania nagrody w grze. Wygrywający ponosi jedynie koszty wysyłki (10C$) a nagroda będzie do odebrania na wolnym rynku po zakończeniu tej części konkursu.

To już ostatnia odsłona konkursu.

 

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

16 komentarzy do “Konkurs lingwistyczny V”

 1. Konkurs i jego V edycja są zakończone. Nagrody wędrują do:
  Sivert
  Michael
  zygmuntek
  bartusia
  sw_joanna
  Grosik
  placjacusz
  bbb
  toruniczek
  bartek22
  Wszyscy otrzymują po 1 Cudownej Zamianie a Sivert dodatkowo Warzywa z H i Szpanii.
  Nagrody wyślemy pocztą na koszt odbiorcy (10C$).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *