Mroczne proroctwo V

Długo nasz Naczelny Lingwista dochodził do siebie po piątkowych szklanych medytacjach. Oj, długo. Ale kiedy odniósł moralne zwycięstwo nad kacem … eee.. świętym Kacprem to odszyfrował ostatni fragment tekstu.

„… A gdy kogut zapieje po raz wtóry jedenaście razy i gdy martwa kukułka otworzy dziób 2 tuziny bez trzech przyjdzie ON. A kogo zastanie tego oznaczy znakiem zemsty i każda z lśniących głów przywitać będzie mogła go dębową maścią. I nikt nie stanie w obronie oznaczonego. Bo znaku zmyć się nie da aż miną dwa mendle sekund. A wszyscy drżeć będą z lękiem wypatrując lśniących głów na swoich włościach…”

I tyle. A teraz zgadujcie, która to będzie godzina?

1. bartusia napisał(a):

O 22:21 na 40 sekund dziać się będą dziwa?

2. bartusia napisał(a):

… na 30 sekund …

3. zdzislafff napisał(a):

11?:)

4. Marcin napisał(a):

Godzina powinna być pełna, bo tylko wtedy drewniane (martwe) kukułki otwierają dzioby.

5. zdzislafff napisał(a):

01:00?

6. Michael napisał(a):

7. Michael napisał(a):

8. Michael napisał(a):

9. Michael napisał(a):

10. Marcin napisał(a):

Oj, Michael. Tłumaczyć potrafisz a zamiast liczyć strzelasz.

11. zdzislafff napisał(a):

21!

12. zdzislafff napisał(a):

(2*12)-3= 21:00:)

13. Marcin napisał(a):

Anqu i Zdzislafff mają rację. O 21.00 przez pół minuty zasięg ataków będzie 3x większy.

14. Grosik napisał(a):

Ulala. Będzie konkret ;D W poniedziałek tak?
    Trzeba by zrobić obornę, milion to mi pęknie moment jak wszyscy się rzucą z zemstą ;D
    PS.
    Czy dobrze liczę czy narazie jest do zdobycia 96 relikwi?

• larrry napisał(a):

Grosik – watpie zeby ktos byl na tyle glupi zeby Cie atakowac …. 🙂 btw 30 sek to troche malo zeby zjechac wszystkich co podgryzali od dolu ale mam nadzieje ze w nie długim czasie znowu posypia sie piora 🙂

• anqu napisał(a):

dobrze liczysz: 96.

15. Robaczek napisał(a):

Nie wiem jak ty grosik ale koleżanka larrra powoli niech się szykuje, grupka całkiem zacna wizytę swoją zapowiada.

16. parafianin2 napisał(a):

96 relikwi

17. zonk napisał(a):

kazdy moze zalatwic sobie darmowy immunitet. po prostu wywalic na questach cala energie i zdrowie.

o tym chyba najtezsze mozgi tej gry nie pomyslaly 😀

18. larrry napisał(a):

WRESZCIE!!! tylko mnie nie zawiedzcie robaczki ! 🙂

19. NowyGracz napisał(a):

albo pielgrzymka i sobie bijcie ^^

20. Bilu napisał(a):

i zrobione 🙂 kwiatek mam w relikwiach 🙂

21. bart napisał(a):

To niech dadzą questy :/

22. bartek22 napisał(a):

11.21 albo moze byc 23.21

23. larrry napisał(a):

Parafianin – algorytm walki bedzie zmieniony? Szybka prosta odpowiedz tak lub nie

• Parafianin napisał(a):

nie – w najbliższym czasie nie będzie zmieniony. Gdyby było inaczej – to jakaś informacja by się pojawiła.

24. larrry napisał(a):

robaczki sie wykrwawily :((( a super low gracz |||||||||| sprytnie pozbyl sie zdrowia bym nie mogl go zaatakowac 🙁 Niezbyt udane 30sek :/