Mroczne proroctwo V

Długo nasz Naczelny Lingwista dochodził do siebie po piątkowych szklanych medytacjach. Oj, długo. Ale kiedy odniósł moralne zwycięstwo nad kacem … eee.. świętym Kacprem to odszyfrował ostatni fragment tekstu.

„… A gdy kogut zapieje po raz wtóry jedenaście razy i gdy martwa kukułka otworzy dziób 2 tuziny bez trzech przyjdzie ON. A kogo zastanie tego oznaczy znakiem zemsty i każda z lśniących głów przywitać będzie mogła go dębową maścią. I nikt nie stanie w obronie oznaczonego. Bo znaku zmyć się nie da aż miną dwa mendle sekund. A wszyscy drżeć będą z lękiem wypatrując lśniących głów na swoich włościach…”

 

I tyle. A teraz zgadujcie, która to będzie godzina?

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

31 komentarzy do “Mroczne proroctwo V”

 1. Ulala. Będzie konkret ;D W poniedziałek tak?
  Trzeba by zrobić obornę, milion to mi pęknie moment jak wszyscy się rzucą z zemstą ;D
  PS.
  Czy dobrze liczę czy narazie jest do zdobycia 96 relikwi?

  1. Grosik – watpie zeby ktos byl na tyle glupi zeby Cie atakowac …. 🙂 btw 30 sek to troche malo zeby zjechac wszystkich co podgryzali od dolu ale mam nadzieje ze w nie długim czasie znowu posypia sie piora 🙂

 2. Nie wiem jak ty grosik ale koleżanka larrra powoli niech się szykuje, grupka całkiem zacna wizytę swoją zapowiada.

 3. kazdy moze zalatwic sobie darmowy immunitet. po prostu wywalic na questach cala energie i zdrowie.

  o tym chyba najtezsze mozgi tej gry nie pomyslaly 😀

  1. nie – w najbliższym czasie nie będzie zmieniony. Gdyby było inaczej – to jakaś informacja by się pojawiła.

 4. robaczki sie wykrwawily :((( a super low gracz |||||||||| sprytnie pozbyl sie zdrowia bym nie mogl go zaatakowac 🙁 Niezbyt udane 30sek :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *