Konkurs Kartograficzny

W związku z pierwszą falą rozszerzenia Unii Bezbożników Rzym ogłasza otwarty Konkurs na nową Mapę Unii.

Zasady konkursu

Na mapie powinny być wszystkie kraje, których nazwy pojawiły się jako wyróżnione w Konkursie „Sąsiedzi Parafialandii„. Mapa może być wykonana dowolną techniką ale do konkursu kwalifikują się jedynie ilustracje zdigitalizowane (w formacie jpg, gif, png; min. 800×400 pikseli). Jako, że blog nie pozwala na bezpośrednie umieszczenie plików graficznych, należy tu podać jedynie link(i) do pracy. Jedna osoba może wysłać maksymalnie 3 prace. Każdy z autorów przez umieszczenie linku do swojej pracy na blog.parafia.biz wyraża zgodę na jej publikację i bezpłatne użycie w celu promowania gry parafia.biz. Autor oświadcza jednocześnie, że jego praca nie narusza praw autorskich osób trzecich. Zgłoszenie propozycji powinno też zawierać nick gracza z gry parafia.biz.

Nagrodą za każdą wyróżnioną pracę jest Pióro ze Złotą Stalówką (relikwia w grze). Gracze będą mieli 48h na odebranie nagrody licząc od momentu ogłoszenia listy zwycięzców i udostępnienia nagrody. Wygrywający ponosi jedynie koszty wysyłki nagrody (10C$) a będzie ona do odebrania na wolnym rynku. Później nagrody przepadają. Prace zawierające rażące błędy, niechlujne lub niespełniające wymagań konkursowych nie będą brane pod uwagę.

Konkurs trwa od 20.11.2011  do 27.11.2011. Składane po terminie propozycje nie będą nagradzane.

Wszelkie spory i sprawy związane z interpretacją regulaminu rozstrzyga Marcin.

1. tadek666 napisał(a):

Monopoland i Parafialandia to Polska?

2. tadek666 napisał(a):

a gdzie na mapie jesteśmy?

3. tadek666 napisał(a):

a co zrobić z resztą państw dodać własne nazwy czy zostawić białe plamy?

4. kleszcz napisał(a):

Po niedzielnej mszy moi ministranci coś takiego stworzyli http://imageshack.us/photo/my-images/62/mapagryparafiabizbykles.jpg/

5. gozdzik napisał(a):

Przyznam, że trochę mizerna nagroda w stosunku do pracy jaki trzeba włożyć w przygotowanie mapki – czytaj: nagroda nie zachęca.

6. zulatino napisał(a):

Ja to mam wizję tylko zdolności brak ;D

7. Bendykt napisał(a):

Wyjątkowo licha ta relikwia-nagroda 😉 w porównaniu do innych wymyślarsko-pisarskich zadań, no ale nic to, tutaj moja praca:

8. Marcin napisał(a):

Po długich dyskusjach z samym sobą oraz wywołanym tym rozdzieleniem jaźni przyznaję nagrodę graczowi o nicku Benedykt.
    Przy okazji – wysyłać nagrodę czy darować sobie, bo jest zbyt licha?

9. Bendykt napisał(a):

hehe, dziękuję za wyróżnienie 🙂 proszę o przesłanie relikwii, pewnie kiedyś zlicytuję ją dla potrzebujących 🙂

10. Marcin napisał(a):

wysłano na WR

11. kleszcz napisał(a):

Moi ministranci się tak napracowali.. Skoro na tylu użytkowników gry 3 osoby stworzyły tylko mapy wszystkie 3 powinny być wyróżnione. Tyle pracy na marne…

12. WHT napisał(a):

Z całym szaconkiem kleszczu, ale napracował się trochę imć Benedykt, pozostałę dwie prace są poniekąd wyróżnione obecnością w tym wątku linku prowadzącego do nich, skąd wieczna cześć i chwała Twócom, a nawet Tworzywom.
    podpisano: advotak Diałba