Koszulkowy Orzeł

Parafialny Związek Piłki Nożnej pod presją wycofania się sponsorów uległ i znów wprowadził orzełka do logo na koszulach naszych piłkarzy. Wg nowego regulaminu wielkość orzełka będzie wprost proporcjonalna do wyników reprezentacji a wielkość napisu PZPN do wyników finansowych PZPN. Futbolowi eksperci przewidują, że za rok orzełek i napis znikną. Ten emblemat trafia więc do Białej Księgi Logo Zagrożonych Wyginięciem. A jeśli dobrze zakombinujesz to przejmiesz prawa do logo i cała reprezentacja przeniesie się do twojej parafii a co 5 min dołączy kolejny trener Smuta.

• ilość wiernych +11
  • przyrost wiernych: +1
  • Ministranci: +0,1 do ataku
  • Lektorzy: +4,9 do ataku
  • Organiści: +145 do ataku

Relikwia pojawi się 21.11.2011 po godzinie 20

Pomysł relikwii Koszulkowy Orzeł podsunął Marcin. Zajmuje się on także tworzeniem gier planszowych. Jedną z nich jest gra pt: Historia Polski.

Zdjęcia: Ssolbergj za Wikipedia

1. Ola_ napisał(a):

może jeszcze coś o cenie i ilości?

2. mate00 napisał(a):

A jak rzucają taką relikwię, to gdzie jej szukać? W ‚Relikwie’ czy na wolnym rynku?

3. dzieci_proboszcza napisał(a):

wlasnie, jak bedzie wygladac cena ?

4. Marcin napisał(a):

Ma być dużo i tanio.

5. pamparampam napisał(a):

Co do wyglądu ceny, to pewnie będzie składała się z cyfr, obok których pojawi się C$…

6. Marcin napisał(a):

I 1000 się rozszedł

7. Bozydara napisał(a):

ano , i zarobek niezły na czarnym rynku

8. kulfon napisał(a):

Marcinie a kiedy będą jakieś ograniczenia cenowe chodzi mi o ceny maksymalne na wolnym rynku , niektóre są nieosiąglne np 10 milionów i więcej

9. ordi napisał(a):

nie spodziewałem się, że tyle zarobie na 5 orzełkach ^^ schodzą po 1,5 mln na wolnym rynku 😀