Ruletka Czarownic – jakie nagrody?

42

Już niedługo kolejna odsłona Ruletki Czarownic. I to teraz od wszystkich może zależeć co będzie do wygrania. Oczywiście będą odpusty i C$. Będą też relikwie i xp. I tutaj pytanie do wszystkich: jakie relikwie powinny się znaleźć w tej edycji?

Oczywiście mamy swoje typy. Jednak chętnie posłuchamy waszych propozycji. Szukasz jakiejś relikwii? Nie możesz jej zdobyć? Napisz, której. Jest duża szansa, że znajdzie się ona w kolejnej odsłonie Ruletki Czarownic.

Zapraszamy do dyskusji.

42 komentarze

 1. AdeBe napisał(a):

  To ja proponuję relikwie których jest niewiele, a są wymagane do ukończenia questów np. felonion, najemny szwajcar.
  Oraz generalnie proponuję umieszczanie w loterii potężnych relikwii które kiedyś się pojawiły, a obecnie są praktycznie niemożliwe do zdobycia, chociażby Potężna Piła.

 2. AdeBe napisał(a):

  Oraz jeszcze jedna sugestia do Ruletki.
  Fajnie by było, gdyby wszyscy wygrani po zakończeniu ruletki dostawali wiadomość z gratulacjami i informacją co wygrali. Szczególnie istotne w przypadku nagród które łatwo przeoczyć (np. 20XP).

 3. laszlo napisał(a):

  mi tam sie sni po nocach najemny szwajcar 🙂

 4. mati753 napisał(a):

  weselny tort

 5. Stefun napisał(a):

  Jak dla mnie to oczywiście Medal Wszystkomający i Order Bohatera Parafii, nie do zdobycia w inny sposób (w tym momencie). Może być też Automat Do Gry. Podejrzewam, że gracze z krótszym stażem będą chcieli starych relikwii. Albo jedna wygrana taka, że wylosowany wybierze co chce i wtedy na pewno będzie wniebowzięty.

 6. Hieronim napisał(a):

  Karta kredytowa

 7. obarak napisał(a):

  może któreś z tych: Karta Kredytowa, Prawa Ręka Gospodyni, Siatka na Zakupy, Sztandar US and A, Prawdziwa Krew, Potężna Piła, Pompka Radości, Plany Promu Kosmicznego,Ostatnia Gazeta, Odwaga w Płynie.

  A może zamiast relikwi to w nagrodę jakiś przydział np: 1000 gospodyń proboszcza lub 2000 babci moherowych lub 1000 organistów lub 1000 lektorów , albo jakiś pakiet obronny złożony z ww/
  Albo może być podniesienie poziomu sejfu np o +5 poziomów w górę, lub kilku lektorów gratis lub nieśmiertelność do wykorzystania przez tydzień czasu 🙂
  Czas na zmiany innowacyjne .

 8. Kaznodzieja napisał(a):

  Witam Was wszystkich tą starą prawdą
  O której nawet myśleć nie chcemy
  Że jak to w ruletce na ogół bywa,
  raz się wygrywa, raz się przegrywa.
  Lecz do tej pory było jak w bajce,
  I wszystkim bardzo dobrze się grało,
  Dlatego wnoszę by grono Adminów,
  Także te „złe” relikwie wstawiało.
  Można by „wygrać” na przykład „Akty…”
  Lub „Akropolskie Akcje” wystawić
  Zrzedną nam miny, będą protesty
  I tylko odważni będą się bawić.

 9. bartusia napisał(a):

  Proponuję

  1 x 100.000 EXP dla świętego spokoju od botów i medalu
  1 x zestaw wszystkich medali „tylko” dla szczęśliwców spod „czterolistnej koniczyny”
  100 x -1.000.000 C$ jako podatek od „szczęścia”
  1 x -10.000.000 C$ jako Kontrola Najwyższych Skarbowców

 10. tadek666 napisał(a):

  koszyk Kaczyńskiego x10
  kokosy x10
  Jurek x10
  Za każdym razem powinno tak być

 11. barsiu napisał(a):

  kremówka
  Święty Donut Bojowy
  Waliza Radości
  Róża Delikatności
  Wałek Rozkoszy

 12. Zumar napisał(a):

  Koszyk Kaczyńskiego albo (oraz) Kremówka! Mniam!

 13. Michael666 napisał(a):

  Tace obfitości (ew.na wolnym rynku albo u lichwiarzy) i Order bohatera parafii.

 14. jozefo napisał(a):

  Mapa Świętego Cesarstwa Rzymskiego
  Odwaga w Płynie
  Skarb
  🙂

 15. czesialdo napisał(a):

  Mobilny serwer WuWuWu

 16. sifu napisał(a):

  Wałek rozkoszy !!!! 🙂

 17. Eustachy napisał(a):

  Wałek rozkoszy jak sifu!

 18. JackusVII napisał(a):

  fotelik z wraku, kosmiczny jurek.

 19. JackusVII napisał(a):

  miło by też było gdyby zwycięzca mógł poznać statystyki jednego wybranego przez siebie gracza xD

 20. domelossz napisał(a):

  a ja tak skromnie.
  to jest ruletka więc.
  więc to od was admini zależy ( 🙂 ) co tam będzie.
  i moja propozycja :
  ileś tam : ?
  ileś tam : ?
  itd. itp.
  ruletka jako gra losowa powinna zawierać pewną dozę niewiedzy.
  a jak na razie to wszystko wiadomo 🙁

  więc grajmy nie wiedząc o co! 🙂

 21. domelossz napisał(a):

  jak dla mnie to ruletka i nie powinno być wiadomo co się wygra.
  coś tam .
  coś tam .
  razy kilka.
  itd. itp.

 22. domelossz napisał(a):

  a może coś w tym stylu (oczywiście niewiadoma )
  jakiś elitarny queścik?
  powiedzmy jakieś 10- 40%grających dostanie do niego dostęp 🙂
  to może się powtarzać
  ale nie znasz dnia ani humoru admina kiedy to będzie 🙂
  i jeszcze jedno.
  ruletka powinna być niewiadomą.
  nie znasz dnia ani godziny kiedy odbędzie się losowanie 🙂 (brak ilości losów)
  moim zdaniem było by to ciekawsze.

 23. malpa napisał(a):

  po pierwsze to dawać odpusty. jest to chyba jedna z najlepszych spraw jaką można wygrać. a po 2 to jakieś relikwie poszukiwane ale nie koniecznie elitarne. Od tego jest nuncjusz i WR bo jakoś nie widzi mi się żeby jakiś nowicjusz mógł sobie ot tak o wygrać kokosy lub ordery, wszystko w swoim czasie. Kasa też jest dobrą nagrodą, ale tak jak pisałem głównie odpusty i jakieś relikwię ze średniego i niskiego poziomu.

 24. snoofkin napisał(a):

  Tace obfitości i Wałek rozkoszy!

 25. Eustachy napisał(a):

  Wałek rozkoszy , medal na 50 lvl

  Odpusty 10 : 25%
  Odpusty 5 : 40%
  Odpusty 20 : 10%

  😉

 26. ulryk napisał(a):

  pełna niewiadoma!!!!!

 27. Siergiej_Maltujaqur napisał(a):

  święta tarcza, święta brama parafialna, potężny krzyk obrońców muru

 28. Marcin napisał(a):

  A proponowałbym zmniejszenie ilości losów do 10000 szt.

  I do tego:

  1* 25 odpustów
  5* 10 odpustów
  10* 5 odpustów
  1% 1 odpust

  1* 1000000 C$
  5* 250000 C$
  10* 50000 C$
  1% 10000 C$
  20% 1000 C$

  1% 100 EXP
  5% 50EXP
  10% 10 EXP
  50% 1 EXP

  1 szt relikwii elitarnej
  2 szt relikwii średnich
  po 5 sztuk relikwii z E-learningu
  po 10 szt relikwii wymaganych do aktualnych questów czasowych

  Koszt losu:
  1000 C$
  20 energii
  15 zdrowia

  W ten sposób prawie każdy los coś wygrywa. Multikonta, które stworzono na potrzeby ruletki szybko awansują i wchodzą w zasięg ataku graczy ze średnich poziomów co zmniejsza transfer generowanych przez nich zasobów do kont głównych.

 29. JackusVII napisał(a):

  A ja myślę Marcin że taki exp w rzeczywistości bardziej szkodzi graczom którzy nie chcą w ten zasięg wchodzić niż głupim multikontom którym i tak pewnie wszystko jedno.
  Wydaje mi się że fakt iż powstało kilka relikwii nagradzających zdobywanie poziomów (liczą się bodaj cztery) nie oznacza że teraz każdy będzie chciał awansować. Pomysł jest dobry (z tym awansem zawodowym) ale nie uogólniajcie, niektórzy wciąż bardziej cenią swoje zgromadzone wojsko niż dwie trzy nowe relikwie : )
  Fakt można odpowiedzieć „to niech nie kupują losów” ale kto na tym straci? Bo raczej nie multikonto..

 30. Parafianin napisał(a):

  W takim razie – nowa ruletka już jest gotowa. I czeka na graczy 🙂

 31. JackusVII napisał(a):

  Hahahaha, nie moge xD

 32. domelossz napisał(a):

  no . ciekawa. 🙂

 33. JackusVII napisał(a):

  W tej edycji od siebie proponuję relikwie Kosmiczny Jurek, Odcisk dłoni.

 34. JackusVII napisał(a):

  No właśnie może jednak?? Zamiast 10x najemny szwajcar??

 35. Igon napisał(a):

  Czyli co? -(minus)exp jako nagroda i mić stado wygłodzonych wilków?

 36. ks. Michal napisał(a):

  Wybacz Marcinie za powtórzenie postu, nie wiem jak Ty, ale uważam że, za mało osób zagląda na forum (zaglądać, jak zaglądać,przynajmniej wypowiada się na blogu) więc powtarzam swój post z propozycji i sugestii, aby spopularyzować temat.

  Hmmm…. może przydałaby się jakakolwiek zmiana systemu Ruletki Czarownic? Nie orientuję się na jakiej zasadzie działa kupowanie powiększenia swojego limitu losów za odpusty, czy owy powiększony limit zostaje utrwalony na stale czy tylko na czas określonej loterii? Czy wartość odpustów które należy zapłacić za powiększenia swoich szans rośnie wraz z każdym zakupionym kolejnym losem? Wybaczcie, zasady ruletki, za pewne zostały wcześniej wyjaśnione, natomiast nasuwa się myśl o konkurencyjność podczas udziału w losowaniu, bowiem od dłuższego czasu na liście zwycięzców powtarzają się nicki zwycięzców, także nie sposób dorównać ” słabszym” graczom, którzy również od dłuższego czasu próbują swoich szans w Ruletce Czarownic. Także, proszę o wypowiedzenie się co o tym sądzicie?

  • Parafianin napisał(a):

   Codziennie każdy gracz może wykupić 10 losów. I taki jest limit dobowy. Jeśli gracz chce zwiększyć swoje szanse na wygraną, Dodatkowo: za 1 odpust może zakupić kolejne 10 losów. Za kolejny 1 odpust, kolejne 10 losów itd. Czyli 10 odpustów pozwala na zakup 100 dodatkowych losów.

   A zasada jest prosta, im więcej zakupionych losów, tym większa szansa na wygraną.

   • ks. Michal napisał(a):

    Okay, z tego co rozumiem w takim razie można mieć nawet milion losów na dobę jeżeli zakupi się je za odpusty? Hmmm…. Nie wiem jak Ty Parafianinie i Wy wszyscy, ale jak wcześniej wspomniałem, osobiście czuję się zirytowany widząc co loterię ” szczęśliwych monopolistów” którzy zakupują po 1000 losów dziennie, a potem cieszą się swoimi wygranymi, a nie raz zdarza się że zagarnięte odpusty, ponownie inwestują w losy, w ten sposób tworząc błędne koło… Nie dając zwyciężyć innym osobom ze słabsza „siłą przebicia”.

    • Parafianin napisał(a):

     Da się zwyciężyć. Czasem wystarczy jeden los, gdyż to jest losowanie. Jednak szansę mają ci, którzy mają więcej losów. A każdy może mieć więcej losów.

 37. Dita napisał(a):

  Hmm a nie dałoby się by relikwie trafiały np do sejfu albo banku? Jeżeli ktoś wygra coś na loterii to powinien to odebrać a nie tak, że relikwia trafia do mnie a później ktoś mnie zaatakuje i już jej nie mam. Bez sensu. Nawet w lotto jest tak, że trzeba się zgłosić po odbiór nagrody. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.

  • jjkiller napisał(a):

   Popieram!!!
   Na początku tak samo było z kasą ze sprzedaży relikwii że ktoś sprzedał i g…o miał z tej kasy, ale że było to bardzo nie fair w stosunku do graczy, którzy jednak coś zainwestowali to kasę ze sprzedaży deponuję się w banku. Z nagrodami z ruletki jest dokładnie tak samo, i tak samo powinny być deponowane w banku, lub przynajmniej do odebrania za free z WR

Dodaj komentarz

© 2011 - 2019 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.