Automat Do Gry

Wstawienie automatu do gry przed wejściem do kościoła wzbudziło wiele kontrowersji, ale z drugiej strony na twoje kazania zaczęli przychodzić nałogowi hazardziści. W końcu na każdym z kazań podawałeś kod na 10 darmowych gier. A gra uzależnia i po tych 10 darmowych kolejkach grali i przegrywali przez kolejnych 20. W sumie więc jesteś na plusie i to na dużym.

BONUSY:

  • przyrost wiernych: +23
  • przyrost C$: +100

INFORMACJE:

Relikwia Automat Do Gry jest do zdobycia w jednym ze stałych questów seryjnych o nazwie E-learning. Dokładniej rzecz ujmując, można zdobyć ją w queście E-learning 4. Quest dostępny dla graczy od 35 lvl.

Relikwia Automat Do Gry oraz cykl questów E-learning zostały przygotowane przez Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra pt: Wybory

zdjęcia:  wikipedia, Slot Machines przez Shari Weinsheimer

12 komentarzy do “Automat Do Gry”

  1. Strasznie drogi ten Automat! 25mln C$, 40 000 energii i 20 000 zdrowia. Chyba nikt nie będzie narzekał, że nie ma co z energią i zdrowiem robić.

  2. „A nowe relki z e-learningu będą do zdobycia też w inny sposób.” To Twoje słowa Marcinie , więc poczekam cierpliwie 🙂

  3. i nawet nie wiem kogo niech się odezwie..ten „ktoś” lub kilka „ktosiów”…. bo nawet nie wiem kto i dlatego pisze tu…i na pogaduchach

  4. Wiadomo, że jedyne co warto, to upić się warto.
    Czekać można, tylko ciekawe JAKI to inny sposób będzie prowadził do zdobycia automatu o gry. Jeżeli będzie kosztować drożej niż quest obecny, to zastanawiam się sprzedaniem nerki. Mojej gosposi nerki.
    Bo płuco już oddała wcześniej. Zgodnie zresztą z umową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *