Zestaw Kamieniujący

Zestaw Kamieniujący to tak naprawdę wygodne bo przystosowane do rzucania otoczaki. Zostały one wyłowione ze Świętej Rzeki. Każdy z Zestawów Kamieniujących posiada niezbędny atest Komisji Bojowej Świętej Inkwizycji. Zestaw Kamieniujący jest doskonały na każde, nawet najmniejsze kamieniowanie. Błyskawicznie rozładowuje negatywne emocje księży. Dodatkowo można go wypożyczać Służbom Kościelnym podczas realizowania ich tajnych i niebezpiecznych misji.

• Ministranci: +1 do ataku
  • Lektorzy: +13 do ataku
  • Organiści: +180 do ataku
  • Małe Dewotki: +0,1 do ataku, +1 do obrony
  • Babcie Moherowe: +2 do ataku, +12 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +25 do ataku, +150 do obrony

Relikwia Zestaw Kamieniujący do zdobycia w queście stałym o nazwie Parafiandia Tylko dla Parafian. Quest stały Parafiandia Tylko dla Parafian rozpocznie się 15.11.2011 roku o godzinie 18:00.

Quest stały Parafiandia Tylko dla Parafian wymaga wcześniejszego ukończenia questu „Święta inkwizycja”

Pomysł Questu Parafiandia Tylko dla Parafian oraz relikwii Zestaw Kamieniujący podsunął Marcin. Zajmuje się on także tworzeniem gier planszowych. Jedną z nich jest gra pt: Historia Polski.

zdjęcie:Różne luźne kamienie okrągłe przez Andrew Schmidt

12 komentarzy do “Zestaw Kamieniujący”

1. Widzę że ten zestaw używany był 11 listopada w Warszawie… trochę kamieni zostało po Marszu Niepodległości…