Kapelusz

Obiekt westchnięć płci pięknej w wersji 50+.  Każda babcia i gosposia chce mieć taki. Nie śpią po nocach, zjadają wszystko z lodówki, nie sprzątają i nie zajmują się swoim księdzem. Tylko marzą o tym kapeluszu. Fakt, jest on może trochę ciężki, ale za to może służyć jako tarcza lub może być miotany jak ringo i siać zgorszenie oraz zniszczenie w szeregach wroga.

• Babcie Moherowe: atak +2; obrona +50
  • Gospodynie Proboszcza: atak +2; obrona +501

Za współpracę przy tworzeniu relikwii Kapelusz dziękujemy Marcinowi, który stworzył też „Historia Polski – gra planszowa”

PROMOCJE CENOWE:
Relikwię w niższej cenie można kupić w następujących godzinach:

• 13:20 – 13:25
  • 14:20 – 14:25
  • 18:20 – 18:25

zdjęcie: public domain

22 komentarze do “Kapelusz”

1. To znaczy że relikwie zgarnęli nolify które siedzą w parafia.biz 24/7?
    A reszta musi szukać na rynku 🙂 good, następnym razem informujcie wcześniej. Pewnie jak tylko się pojawiła to w 5minut znikła.

2. Sztuk było z 500 w momencie kiedy kosztowała już 68k. Apeluje o ujednolicenie czasu bloga z czasem rzeczywistym (UTC+01:00) Sarajevo, Skopje, Warsaw, Zagreb bo tylko problemy z braku takowego wynikają.

3. Było coś ok 150 [tyle zdążyłem zobaczyć].. nie nie można było zbyt wiele kupić bo znikały w mgnieniu oka – zaraz potem na wolnym rynku było podobnie (po 300k leciały aż miło)..aż ktoś nie wpadł na pomysł wystawiania za grosze…

4. Przy 420 leciały jeszcze powoli, po jednym na sekundę. Brak mi widać wyczucia rynku bo uznałem że przy tak powolnym spadku majątku się nie zarobi. A tu proszę, co ksiądz to jednak nie Żyd.