Ranking ekonomiczny i bitewny

Jeśli nie wystarcza Wam ranking umieszczony w grze to proponuję ocenić swoje osiągnięcia za pomocą Nieoficjalnego Rankingu Ekonomicznego i Bitewnego. Obecnie dostępna jest wersja 3.3, która uwzględnia McOpłatka, McMagazyn, Sejf i Dewocjonalnik aż do 600 poziomu (gracze, którzy mają wyższy poziom wpisują 600). Wersja ta wykorzystywana jest również w konkursach Zakonu Agresywnej Defensywy i Ekonomicznej Krucjaty.  Jeśli więc macie ochotę sprawdzić jak dużo zrobiliście w grze lub jak postrzegane są wasze dokonania militarne to zapraszam do pobrania pliku z adresu:

Nie­ofi­cjalny Ran­king Eko­no­miczny i Bitewny v3.3

Zmiany w stosunku do wersji 3.2:

• Zwiększono limity kościoła, plebani, ogrodzenia, dzwonnicy, cmentarza do 55 poziomu.
  • Zwiększono limity sejfu, dewocjonalnika, mcopłatka, mcmagazynu do 600 poziomu

Zmiany w stosunku do wersji 3.1:

• Poprawiono instrukcję wyliczania rankingu ekonomicznego

Zmiany w stosunku do wersji 3.0:

• Uproszczono i poprawiono algorytm odpowiedzialny za wyliczenie rankingu bitewnego

Zmiany w stosunku do wersji 2.9:

• Dodano informację z Zakonu Agresywnej Defensywy i Ekonomicznej Krucjaty
  • Zlikwidowano konieczność przeliczania niepowtarzalnych relikwii
  • Zmniejszono wpływ relikwii na końcowy wynik ekonomiczny

Oczywiście mile są widziane kolejne sugestie.

84 komentarze do “Ranking ekonomiczny i bitewny”

1. Mam pytanie: czy ktoś budował budynki powyżej 19 poziomu? Jakie są wtedy bonusy, o ile można dalej budować.

2. Chyba nie uwzględniasz powyżej 250 poziomu sejfu 🙂 Poproszę do 500 🙂
    Panie Ministrze mówi Pani Minister Finansów 🙂

3. Sugeruję, by w arkuszu uwzględnić także majątek zebrany przez Xcięca w Banku, no bo skoro sejf jest uwzględniany, to czemu i nie bank?

1. Był ale zbyt skomplikowane było wyliczanie tego. Ranking się upraszcza w miarę rozwoju. Jeśli w grze pojawi się opcja szybko szacująca pieniądze w banku to wstawimy to do rankingu.

4. Ranking od wersji 3.1 premiuje nawet przegrane walki.
    Np: gracz, który ma 20000 walk z tego 10000 wygranych jeśli przegra kolejną dostanie 10000 punktów a jeśli wygra ok. 30000.