Białogłowa

Białogłowa to najlepsza broń biała. Lepsza niż widły, bo zadaje na raz więcej obrażeń. Bo jak mawiał klasyk: wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem. Mało? A gdzie diabeł nie może, to kogo tam pośle? A zatem czy to w ataku, czy w obronie, nie ma sobie równych.

• przyrost C$: -10
  • Ministranci: +1 do ataku i +1 do obrony
  • Lektorzy: +20 do ataku i +1 do obrony
  • Organiści: +250 do ataku i +1 do obrony
  • Małe Dewotki: +1 do ataku i +1 do obrony
  • Babcie Moherowe: +1 do ataku i +20 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +1 do ataku i +250 do obrony

Relikwia Białogłowa pojawi się 15.02.2012 w okolicach godziny  10 – zaraz jak tylko ksiądz przestanie jej używać. Miała pojawić się dzień wcześniej, jednak najpierw trzeba było ją odbić z łap szpiegów.

Zdjęcie: Taniec orientalny przez Petr Kratochvil

25 komentarzy do “Białogłowa”

1. Jeśli „ona” jest białogłowa to my chyba do średniowiecza mamy jeszcze daleko. Przecież każdy w średniowieczu wie że białogłowa ma białą huste na głowie w u tej to … ach, szkoda gadać, w barażyńskich czasach żyjemy i tyle.

1. Zazwyczaj 50 C$ za loda, lub 150 C$ za pełny numerek, chyba, że bez gumki … to może być drożej 😉

2. kurrrrrrrrrrrrrrrteczka ogarnijcie ceny jak za 10,000 jest a na WR za 2 mln o…O
    dawajcei taniej by kazdy mial szanse zdobyc… ;d

1. Zadziwiająca o prośba u kogoś kto na 8665 walk wygrał 7435 i zdobył 21 relikwii. Pewnie wszystko zdobyte podczas obrony.

To chyba w myśl zasady – „jak ja atakuję i wygrywam to dobrze – jak mnie atakują to źle”

3. A czy ktoś może mi powiedzieć ile tych panienek cokolwiek lekkich obyczajów się pojawiło? (Coś probosz Czacha47 nie wstawił statystyk….)