Lukier Instant

“Z prochu powstałeś, w prochu się ubrudzisz i w proszku relikwię będziesz przechowywał” – znany cytat z Pisma Świetnego. Lukier Instant jest więc relikwią prawidłową pod każdym względem. Szeroko polecaną przez papiestwo dzięki zgodności z wymogami Pisma Świetnego.
Lukier instant to lukier zdarty siłą z pączka świętej Żanety. Wydarty jej przemocą z ręki pączek upadł na ziemię, ale lukier szczęśliwie został wcześniej zeskrobany i wykradziony innowiercom przez historycznych parafian. Dziś, po 2 tysiącach lat można go nabyć w formie proszku. Wystarczy dolać wody i lukier gotowy. Przyda ci się gdy masz zły humor, a tu nagle zjawia się biskup, albo trzeba wyspowiadać te najbrzydsze parafianki. Przekleństwa czarniejsze od sutanny cisną ci się na usta. Wystarczy jednak, że liźniesz trochę Lukru Instant i od razu z ust twych wypłynie piękna, kwiecista mowa. Okrągłe i posłodzone słowa, które zmiękczą serca wszystkich twych rozmówców.
Lukier Instant jest rekomendowany przez Parafialne Stowarzyszenie Relikwiarskie, posiada atesty Zakładu Higieny Apostolskiej oraz wyróżnienie w konkursie Teraz Relikwia.

• poziom zdrowia: +5
  • poziom energii: +5
  • miejsce na C$: +250000
  • ilość wiernych: +20

Reli­kwia Lukier Instant dostępna jest w queście cza­so­wym pt. Na Pączka. Quest Na Pączka dostępny jest dla gra­czy od 10 lvl i roz­pocz­nie się 15.02.2012 o godzi­nie 23.45, a zakoń­czy się 16.02.2012 o 23.45.

1. Ordonisko napisał(a):

a moze by tak kilka donutów dziś zarzucic? ;p

2. Luisek napisał(a):

Tłusty Czwartek, oby parafiankom w cycki poszło…

3. Alojzy-mucha napisał(a):

No to już zgłodniałem i nie mogę sie doczekać 🙂

4. domelossz napisał(a):

A miały być Donaty ,ach 🙁

5. Belzebubio napisał(a):

o na bogato widzę że jest pączek i to z lukrem. w tesco sa bez 🙁

6. CyL napisał(a):

ooo jak ja lubie to swieto 🙂

7. Leon napisał(a):

Jak pacze na tego paczka to chce mi sie lizac ekran. Czy wszyscy ksieza tak maja ?