Wolne działanie strony

Wiemy, że przez ostatnie dni strona a zarazem cała gra działa bardzo wolno. Już niedługo to się zmieni. Została zamówiona nowa, znacznie mocniejsza maszyna. Teraz trzeba ją skonfigurować, przenieść i ustawić grę. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Początki zawsze są trudne. Będziemy starali się informować o postępie prac.

18 komentarzy do “Wolne działanie strony”

 1. To jeśli już robicie coś z serwerem to jest super moment żeby zrobić nowy budynek. Co do tego macie wolna reke ale mam 23 lvl i powoli mi sie nudzi robienie tylko wojska… mam wszystkie relikwie i jakos nudą wieje… Zrobmy jakies tygodniowe questy z jakimis słabszymi relikwiami badz miesieczne z lepszymi relikwiami(i np każda z tych relikwi z questów pojawi się raz na tydz w ilości 4-6 np za 100tys!) Pozdro

  1. Najpierw niestety musimy przygotować nowy serwer i wszystko przenieść. To nie tak, że nie chcemy robić nic nowego – tylko nawet my mamy problem z wbiciem się na serwer i w wgraniem i dodanie np. poprawek, relikwii czy nowych funkcjonalności. Ledwo udało się wgrać część nowej poczty. A nowe questy, nowe rozwiązania czekają w kolejce. Zaprawdę powiadam Wam – cierpliwość jest cnotą i cierpliwi oglądać będą nowe funkcjonalności, questy itd.

 2. Halo żyje ktoś?
  Tyle problemów różnych zgłaszanych a wy potraficie napisać „Uwaga Weekend? Zajmijcie się w końcu problemami.

  1. Wszyscy żyją i to w napięciu, w sporym napięciu. Może tego nie widać, ale ciągle zajmujemy się problemami. Niestety na niektóre rzeczy nie mamy wpływu i nie przyspieszymy np. przygotowania serwera z wybraną przez nas konfiguracją. To niestety nie zależy od nas. Ale to, że zaczniemy poganiać firmę odpowiedzialną za przygotowanie serwera i będziemy im pisali, że potrafią tylko napisać, iż serwer jest w przygotowaniu – niczego nie zmieni. Nie pojawi się on szybciej. A chcemy aby nowa maszyna spełniała określone kryteria – aby nie powtórzyła się sytuacją jaką obserwujemy od pewnego czasu.

 3. Niech będzie pochwalony.

  „zajmijcie się w końcu” może napisać tylko wyjątkowy ignorant, szczególnie w momencie gdy kilka osób staje na rzęsach aby załatwić nowy serwer o ściśle określonych parametrach, a to dopiero… początek problemów. Trzeba go jeszcze skonfigurować, ustawić, zoptymalizować, przenieść etc. Ja rozumiem, że wolno działa (NAM TEŻ!!!), że irytacja. Ale dajcie nam szanse! Na wszystko potrzeba czasu, w parę godzin nie rozwiążemy wszystkich problemów na raz. A też trudno nam zarzucić, że nic nie robimy skoro dzień w dzień są różnego rodzaju zmiany.

  Z bogiem 😉

 4. Witam. CO z tymi którzy pozakładali kilka kont?
  Regulamin mówi wyraźnie, że można tylko 1 a znam gości co mają po 3;d

 5. krytykować to łatwo jest. Jak ktos nie wie jak to wygląda i ile trzeba czasu aby załatwić nowy serwer to będzie narzekał. Nie przejmujcie sie i swoje róbcie!

 6. Mam dowody na to, kto ma założonych kilka kąt. Pisałem na stronie w zakładce Kontakt jednak nie dostałem odpowiedzi. Mogę prosić o maila do kogoś z załogi?
  Pozdrawiam.

  1. Wszystko skrupulatnie notujemy. Nie odpowiadamy na wszystkie maile, gdyż nie zawsze jest to konieczne. Natomiast wszystkie czytamy. I multikonta zostaną usunięte. Spokojnie.

 7. Ciesze się, gdyż bardzo denerwuje człowieka to, że jakiś dzieciak zwiący się Grzesiu, Grześ i Grzegorzkonf jest jedną i tą samą osobą i atakuje z 3 kont na raz jednego usera.
  Bravo dla was jeśli to zalatwicie 😉

 8. haha my jestesmy wszyscy z 1 klasy 😛 a grzesio to nasz katecheta ktory jest konfidentem i mozecie go ujzec na naszych awatrach 😛

 9. piszac „1” chodzilo mi z jednej a nie z pierwszej.. 😛 „że jakiś dzieciak zwiący się Grzesiu, Grześ i Grzegorzkonf” dzieciak ty chyba ty, my juz dawno po 18 :p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *