W przygotowaniu – zmiany w wolnym rynku

Możemy uchylić rąbka tajemnicy a raczej ostrzec wszystkich handlarzy, którzy traktują wolny rynek jako przechowalnie. Złote czasy się skończą. Już niedługo wolny rynek przestanie zabezpieczać relikwie przed utratą. Już niedługo aby wyniku przegranej walki nie utracić relikwii wystawionej na wolnym rynku trzeba będzie mieć ją schowaną w sejfie. Tak. Tylko sejf będzie chronił relikwię przed utratą.

Piszę o tym wcześniej aby wszyscy zdążyli się przygotować i przemyśleć np. niektóre kosmiczne ceny, za które jak wiadomo nikt tych relikwii nie kupi.

Oczywiście to nie jedyna zmiana jaką szykujemy. Inne będą pozytywne dla handlarzy oraz kupujących. Ale w chwili obecnej nic więcej nie napiszemy. Teraz najważniejszy jest serwer.

I nie piszcie proszę kiedy to będzie. Powiem tak. Wcześniej niż za 6 dni nie przewidujemy, że zostanie to wdrożone. Macie czas na działanie.

11 komentarzy do “W przygotowaniu – zmiany w wolnym rynku”

 1. W pełni się z wami zgadzam ale jesli cos jest na wolnym rynku to nie powinno być skradzione w walce!! wprowadzcie ograniczenia cen np: od 1-5lvl 30tys i co 5lvl o 10tys zwiekszać a po przekroczeniu 25lvl zmienic ze sie zmienia o 20tys+ tyle…!(to by było najlepsze) I ja mam jeszcze propozycje ze tyle ile kto moze najwiecej miec pieniedzy przy sobie to za tyle max moze wystawic relikwie.
  np: Gość na 15poziomie moze mieć 50-60tys(zależy od gracza) przy sobie to za tyle może wystawić relikwie i jeśli wystawi ją za 60 to juz nastepnej wystawic nie moze a koleś na 35lvl dajmy ze ma 150tys to moze za 150tys wystawic jedna albo kilka po mniejszych cenach żeby się skumulowały do 150tys. Taki limit wprowadzic. a nie wogole ograniczac rynek… troche do dupy pomysł…

  1. Nie zamierzamy ograniczać rynku, gdyż chcemy aby rynek był wolny i chcemy wykształcić ekonomię. Jednak nie jest to takie proste. Dlatego zostaną wprowadzone pewne regulacje i utrudnienia. Teraz będzie opłacało się handlować relikwiami w rzeczywistych cenach. Łatwiej będzie też można zdobyć relikwie, gdyż na wszystkie nie starczy miejsca w sejfie. I gracze, którzy mają po 70 – 80 relikwii będą się ich pozbywali po realnych cenach 🙂

   Rozwijam wątpliwość – jeśli relikwia będzie w sejfie i będzie wystawiona na wolnym rynku – nie będzie można jej stracić. Natomiast jeśli relikwia NIE będzie w sejfie i będzie na wolnym rynku – cóż – wtedy nic jej nie chroni. Więc albo relikwie będą sprzedawane w realnych cenach (aby szybko opuścić wolny rynek) – albo będą ukrywane w sejfie – albo będą tracone. Pozwoli to na uwolnienie relikwii, które są tanie i popularne. Wszyscy na tym skorzystają. Nawet sprzedawcy – bo dla nich to jedyne utrudnienie – a ułatwień będzie więcej. Ale o tym na razie nie chcemy pisać 🙂

 2. Bardzo zacna wiadomość,ja i mój maybach bardzo cieszymy się iż ceny zmaleją ,w końcu kryzys jest i ludzie na składkach chętnie się grosza nie pozbywają a na relikwie trzeba było dotąd wydawać niepojęte sumy

 3. Zmiany w rynku są bardzo potrzebne jaki i możliwość dalszej rozbudowy budynków. Dlatego tu kieruję prośbę do Papiestwa aby zaraz po wprowadzeniu zmianach na „rynku” zajęli się budynkami na dłuższą metę tak gdzieś do 20 level’u, by i z tym mieć na spory kawał czasu spokój, aby zająć się innymi ważnymi aspektami gry jak np Statystyki bądź walka.
  Pozdrawiam.

 4. Witam. Przy okazji zmian zgłoszę moją propozycję: możliwość resetu rozdzielonych w dashboard punków za level.. Za kase, za odpusty, jak chcecie, ważne by ta opcja się pojawiła.. W grze zaszło wiele zmian od jej powstania.. Rozsądnym byłoby dać graczom możliwość w pełni świadomego rozdziału pkt.

 5. Przydałaby się możliwość wystawiania relikwii na wolny rynek dla księży do określonego poziomu (np. ustawiam cenę 20000 i maksymalny poziom kupującego 10). Np. wczoraj wystawiłem kilka relikwii po 10000 (warte były ok. 30000), ktoś je kupił (zapewne jedna osoba, bo powiadomienia o kupnie dostałem „minuta po minucie”) i wystawił na wolny rynek za 50000.
  Intencją moją była pomoc nowszym użytkownikom — relikwie te nie były dostępne w „sklepie”. Wyszło na to, że ktoś komu te relikwie wcale nie są potrzebne kupił je taniej niż w sklepie i wystawił na rynek po cenach zaporowych dla nowych userów.
  Na tradycyjnym, realnym rynku nikt mi nie każe sprzedawać każdemu kto tylko chce kupić — mogę np. kogoś odprawić. Tu też przydałoby się coś takiego.

  1. To bardzo dobry pomysł. I chyba będzie można coś takiego wdrożyć bo właśnie teraz trwają prace nad relikwiami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *