Wiosenna Ściana

wiosenna-scianaKiedy zbliża się wiosna, wierni w parafiach wariują. Bardzo często nie chcą siedzieć w ławkach i słuchać natchnionych kazań, tylko wymykają się na łono natury. To dziwne, przecież w seminarium miałeś same celujące z zajęć oralnych. Na szczęście, to nie twoja wina. To wiosna tak na nich działa. I nic na to nie poradzisz. Bo z wiosną nikt nie wygrał.

Na szczęście jako mądry ksiądz, wiesz jak wykorzystać sytuację. Wystarczy, aby Wiosenna Ściana pojawiła się obok kościoła i już wierni dalej nie uciekną. Przy odrobinie szczęścia za kilka miesięcy pojawią się też nowi wierni. Kiedy wierni przebywać będą w okolicach Wiosennej Ściany, ty szybko przebiegniesz z koszykiem.

• ilość wiernych: +50
  • przyrost C$: +1

Relikwia Wiosenna Ściana w zaporowej cenie pojawi się 20.03.2014 po godzinie 12:00. Natomiast w przystępnej cenie (o ile coś zostanie) można będzie można na nią polować w następujących godzinach:

• 20:00 – 20:05
  • 23:35 – 23:40
  • 4:30 – 4:40
  • 7:15 – 7:20

zdjęcie: PublicDomain

6 komentarzy do “Wiosenna Ściana”

1. Nie przesadzaj z tą wysoką ceną. Niektórzy złodzieje chcą młodszych stażem kolegów okraść wciskając im stare relikwie po cenach wyższych od tej świeżutkiej. 🙁

1. albo je cenowo zepsują, żeby starszyzna zbiedniała – ale to będzie kompletnie bez przyszłości…