Koniec z ZADEK

Spis graczy z funkcjami ZADEKJako, że trzeciej sekretarce papiesza przyśniło się, że wojny nie będzie a dodatkowo śmietana dolana piekarzowi z Wąchocka do zupy pomidorowej przybrała kształt gołębicy to Sztab Generalny Łatykanu postanowił rozwiązać ZADEK. Rozwiązanie nastąpi w najbliższą sobotę. W niedzielę należy spodziewać się pojawienia się na Wolnym Rynku pozostałości po zakonnikach: zbroi, tarcz, halabard i buzdyganów w cenie 2x wyższej niż była uczciwie zaproponowana przez ZADEK.

UPDATE:

Podobno pojawiają się napisy na murach:

„ZADEK walczy do końca” i „Nikt nie odklei ZADKA od stołka” co może stanowić zapowiedź powrotu ZADEK lub powstania partyzantki ZADEK.

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

15 komentarzy do “Koniec z ZADEK”

  1. Znaczy że co?
    Że koniec ,ale nie do końca koniec?
    Znaczy że ,jeszcze się pojawi tylko sam połp nie wie kiedy?
    Że tak, czy że nie tak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *