Kilka Mgnień Wiosny

spring-timeKilka Mgnień Wiosny zawsze poprawia ci humor. Dłuższy i cieplejszy dzień sprawia, że nie musisz tak intensywnie ogrzewać parafii. Na dodatek młode parafianki przychodzą do spowiedzi ubrane w miniówki, więc taka spowiedź to dla ciebie prawdziwa przyjemność. Czujesz się znacznie lepiej. Krew żywiej krąży w żyłach a i energii jakby przybyło.

 

 

 

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +5
 • poziom energii: +5
 • miejsce na C$: +25000

INFORMACJE:

Relikwia Kilka Mgnień Wiosny dostępna będzie w  nietypowym queście czasowym o nazwie 17 Mgnień Wiosny. Quest rozpocznie się o 21.03.2014 o godzinie 21:00 i potrwa do 21.03.2014 do godziny 22:00. Tak, quest potrwa tylko godzinę. Dostępny jest dla graczy od 1 lvl.  No i ponoć można przytulić kilka C$.

zdjęcie: Public Domain

16 komentarzy do “Kilka Mgnień Wiosny”

  1. już poprawione – mea culpa 🙂 – gratuluje czujności! A trzy razy sprawdzałem, czy błędu nie ma 😀

 1. Fajnie, że coś się dzieje. Fajnie, że są ciekawe wyzwania. Ale robienie takie questu w dzień roboczy i to w godzinach, gdzie wielu księży musi się hańbić pracą zarobkową, jest ciosem poniżej sutanny. Wiem, wiem. Bo wiosna 21 przyszła. Ale skoro, jak stwierdził kardynał Wyszyński- na wasz (kapłanów) rozkaz sam Chrystus zstępuje z nieba na ołtarz, to i wiosna na rozkaz papieża może przyjść wtedy kiedy On rozkaże…

  1. Cytując innego ksiedza – uczmy sie kochać questy, tak szybko odchodzą 😉
   Zatem nie narzekać, robić póki są i chwalić pana.

   1. astronomiczna, ale księża w gwiazdy nie patrzą. Zresztą na parafii trochę inny kalendarz panuje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *