Sprzedaj Wizerunek

rozliczenie-zyskowOstatnio nie można się nudzić. Zresztą prawdziwy ksiądz nigdy się nie nudzi. Drodzy księża, pozwólcie, że dzisiaj w wasze chciwe łapska Papiestwo odda kolejny quest. Quest ten będzie nosił nazwę Sprzedaj Wizerunek, będzie dostępny dla księży z minimum 10 lvl i będzie questem stałym. Rozpoczyna się 18.03.2014 o godzinie 12:00.

Można w nim zdobyć relikwię, o której pewnie niektórzy słyszeli, niektórzy nawet już ją zdobyli. Mowa tutaj o Odwadze w Płynie. Aby nie było jednak zbyt prosto, w celu ukończenia questu należy posiadać trzy inne relikwie, mianowicie: Brązową Nagrodę, Srebrną Nagrodę, Złotą Nagrodę. Plus jest taki, że można będzie przytulić do kieszeni lub serca kilka C$.

1. czyściciel napisał(a):

Czyli niewykonalny. 🙁

2. Bozydara napisał(a):

dla majętnych księży służe tymi relikwiami jak i samą odwagą w płynie

3. Proboszcz-Glan napisał(a):

Wypożyczę Nagrody (wszystkie) kontakt na priv

4. GREZAKOV napisał(a):

wypozyczę/sprzedam komplet lub pojedyńczo. Oferty na pw, najwyższa wygrywa

5. GREZAKOV napisał(a):

Przyjemne bonusy za zadania 🙂