Święty Zielony Patyk

Święty Zielony PatykŚwięty Zielony Patyk to symbol wiosny i władzy. Dzięki niemu będziesz poganiał, yy znaczy się prowadził swoje stado owieczek droga pełną wiary, rozsądku i miłości. Oczywiście droga będzie zielona jedynie dla stada. Twoja będzie czarna, albowiem usłana czarną jak sutanna walutą. Święty Zielony Patyk to relikwia rodem z Irlandii, ale ty przecież nie masz uprzedzeń. Pieniądze lub możliwość ich zarobienia przyjmiesz od każdego, choćby był brzydki i rudy.

• miejsce na C$: +250000
  • przyrost C$: +1

Relikwia Święty Zielony Patyk dostępna jest w queście czasowym Dzień Świętego Patyka. Rozpocznie się on 17.03.2014 o godzinie 12.00 i potrwa do 17.03.2014 do godziny 23:45. Dostępny dla graczy od 3 lvl.

Zdjęcie: Wikipedia

1. Cristoff napisał(a):

Bardzo mało czasu, ale fajna relka 🙂

2. zdzislaff napisał(a):

ni mylnęła się komuś data końca??? bez odpustów się nie da…….?

3. Bozydara napisał(a):

Ej ale nie róbcie takich jaj więcej, jakby mnie w domu nie było, albo bym olał dziś parafię :-), to bym miał po relikwii