Weksel

Niestety ten dokument stanowi, że musisz spłacić zobowiązania podjęte przez poprzedniego proboszcza. Krew cię zalewa i ręce opadają, bo nie ma go jak podważyć. Jedynie co udaje ci się zrobić to zaapelować do parafian o pomoc. Niestety oni też już nic nie mają w portfelach, bo twoja polityka finansowa parafii była do tej pory zbyt skuteczna. Udało ci się jednak wzbudzić gniew wiernych. Bo to jacyś bezbożnicy ten weksel egzekwują. I twoi wierni powinni coś zrobić tym diabłom. I dobrze – nic tak ci nie poprawia humoru jak wieczorna próba linczu twoich wrogów.

• miejsce na C$ -100000
  • Ministranci: +1 do ataku
  • Lektorzy: +15 do ataku
  • Organiści: +250 do ataku
  • Małe Dewotki: +0,1 do ataku
  • Babcie Moherowe: +1 do ataku
  • Gospodynie Proboszcza: +10 do ataku i +10 do obrony

Relikwia Weksel powstała według pomysłu Marcina. Zajmuje się on projektowaniem i tworzeniem gier planszowych. Historia to jedna z takich gier.

Pojawi się 30.07.2011 po godzinie 20 w ilości 250 szt.

zdjęcie: wikipedia

33 komentarze

1. Abrakadabra napisał(a):

Połączenia plusów i minusów są coraz ciekawsze.

2. Michael napisał(a):

Super relikwia 🙂
    Na pewno nie kupię.

3. Jacek napisał(a):

No jest doskonała do wzmocnienia obrony, akurat taka jakiej nie potrzebuje 😀

4. Jacek napisał(a):

W tym sęk i stąd „nie potrzebuje”, ale napewno niebawem będzie coś do obrony najlepiej dewotkami pewnie tak z +25 do obrony xD

5. Stefun napisał(a):

Zawsze można w razie potrzeby wystawić na wolny rynek. Dobrze jest mieć zawsze dwie trefne relikwie i manewrować nimi wystawiając i wycofując je.

6. Faktorek napisał(a):

I znowu nic dajacego + do zdrowia. Obiecujecie, obiecujecie i ciagle nic 🙁

7. Tomaszsz napisał(a):

Super relikfia napewno ja nie kupie ale moze byście kiedyś zrobili relikfię do obrony i ATAKU dla dewotek było wiecej co?

8. Faktorek napisał(a):

Nie. Mam wszystkie dostepne na wolnym rynku, ktore nie sa wystawione za 99999999999 a budynki sie wolno buduja. Ja chce swoj ‚Święty Gips”

9. Tomaszsz napisał(a):

• Parafianin napisał(a):

Będą kiedy będą ale nie wcześniej. Tematy był poruszany wielokrotnie na blogu. Niczego nie ukrywamy. Jak klany będą gotowe – wtedy je udostępnimy.

10. Benedictus napisał(a):

„Będą kiedy będą ale nie wcześniej” <— jakież to głębokie 😛

11. Tomaszsz napisał(a):

• Michael napisał(a):

Już pisałem do administracji takie pomysły i jak na razie zero odpowiedzi. Pewnie tego nie będzie :/

12. Benedictus napisał(a):

Zgadzam się z Tomaszszem z wyjątkiem modlitw za polityków 😛
    raczej klątwy z ambony.

13. Tomaszsz napisał(a):

Jeśli już ktoś mnie poparł w tym a jest jedna osoba to prosiłbym o odpisanie do nas do graczy co chcecie dalej zrobić z MSZĄ błagam zgudzcie sie

14. Marcin napisał(a):

Pomysł jest ciekawy ale ja myślałem raczej o wykorzystaniu wojska do celów poza militarnych. Ale nawet to, to odległa sprawa.

15. Tomaszsz napisał(a):

Więc niema szans na zrobienie dlanas ksiezy odprawianie mszy?

16. Tomaszsz napisał(a):

Oo to super

17. korbik napisał(a):

Ta relikwia miałaby sens gdyby znieść 24 godzinne limity na rynku i w tej intencji odprawię jutrzejszą mszę ;P

18. Xander napisał(a):

@korbik
    Kup dwie i wywal je na rynek. Potrzebujesz ataku, wyciągasz jedną. Potrzebujesz miejsca na C$, wystawiasz ją na rynek i dalej możesz w razie potrzeby wyciągnąć drugą choćby za 5 minut.

19. filiusz napisał(a):

Tomaszsz slownik sie klania. Cos tam Ci swita z tym pomyslem, ale to Ty musisz wyjsc z inicjatywa i przedstawic konkretna propozycje tzn. jak ta msza ma konkretnie wygladac. Zamiana energi i zdrowia na kase troche to smieszne bo w realnym swiecie to my doplacamy do mszy proszac np. o zdrowie dla bliskiej osoby. Od zdobywania kasy sa Questy pieniezne. Troche brakuje w twoim rozumowaniu logiki.

20. korbik napisał(a):

@filiusz
    Twoje rozumowanie jest dziwne i to jemu logiki brak ;P proboszcz traci zdrowie i energię odprawiając mszę i dostaje za to kasę, całkiem jak w realu ;P

21. Tomaszsz napisał(a):

22. korbik napisał(a):

@ Xander
    sejf nie jest z gumy ;P

23. filiusz napisał(a):

Spoko, tomaszsz nie kazdy jest orlem jezyka polskiego. Korbik mlody Proboszcz taki jak Ja tryska energia i zdrowiem takze nie ma tu mowy o utracie sil 🙂

24. filiusz napisał(a):

25. filiusz napisał(a):

czas.