Godzina W

Pamiętacie Mroczne Proroctwo i anioła co gubił pióra?  Już wiemy, że będzie świętował godzinę W. 1 sierpnia o 17:00 przez 60 minut spowoduje to zwiększenie zasięgu ataków do +/- 10 poziomów. I lepiej się do tego przyszykować. Bo nieprzygotowani będą potem płakać i zgrzytać zębami.

1. Grosik pisze:

Bóg zapłać ;d

2. zdzislafff pisze:

oł jeeee:) tak Grosik zgadzam sie:) Bóg zapłać bo my kasy mało mamy:D

3. Tomaszsz pisze:

Tak się cieszycie i cieszycie,myślałem że to jest coś złego ale sie myliłem czy mugłby mi ktoś pomuc wytłumaczyć o co tutaj chodzi?Co to znaczy ta GODZINA „W”

• Marcin pisze:

W alternatywnej, czyli polskiej rzeczywistości to godzina wybuchu powstania warszawskiego. W grze to godzina, w której będzie można atakować graczy z dalszych poziomów. Dla jednych dobrze, dla innych to źle.

4. Tomaszsz pisze:

Aha nawet całkiem całkiem .A co do godziny W to ja wiem z historii ale niewiedziałem ze to o te wydarzenie chodzi Dziekuję za wytłumaczenie i pozdrawiam

5. Ojciec Szymon pisze:

Drogi Tomaszu powiedz bo jestem ciekawy jeśli nie wiedziałeś że to o to wydarzenie chodzi to o jakim innym wydarzeniu myślaleś?lol

6. Tomaszsz pisze:

Ojcze Szymonie poprostu niemyślałem o godzinie W w ten sposub myślałem że to tak o sobie nazwał ten tytół ktoś GODZINĄ W ale mogłem trochę pomyślec fakt no ale poco robić z tego widły

7. sayonara pisze:

Hmmmm. …. jeśli jedyne skojarzenie, jakie powstaje na hasło ” Godzina W’ , to „choroby W”, to chyba nie jest już dobrze ze świadomością narodowo-patriotyczną parafian ….
    Może by Ojciec Dyrektor pogadanki jakieś walnął, …… czy cóś ….
    Ave Marycha !

8. Jacek pisze:

Godzina W to dobry czas na pielgrzymkę. Chowamy kasę, ryglujemy drzwi, kryjemy relikwie i udajemy się do ziemi świętej.

9. malpa pisze:

@Tomaszsz albo kup słownik bo te byki to aż w oczy rażą…

10. rook pisze:

@malpa: dokładnie to samo chciałem napisać,
    @Tomaszsz: Matko Jedyna dziecko ile ty masz lat ?

11. Katri pisze:

kupie wypasione konto ) płacę nawet 200zł

12. Xander pisze:

@malpa, rook
    Też chciałem to napisać, ale zaraz pewnie pojedzie kupionymi na bazarku papierkami z „dyslekcją” (żeby nie umieć napisać bez błędu co się ma?) które w jego mniemaniu zwalniają od jakiejkolwiek dbałości o cokolwiek. Vide konkurs „literacki” gdzie pojawiały się prace z błędami, bez jednego znaku interpunkcyjnego i „hehe bo ja mam dyscośtam” – bynajmniej nie były to teksty stylizowane na futuryzm. Niedługo w ramach tolerancji doczekamy się bezzębnych na turnieju jedzenia pierników.

Co do samej godziny – tym razem ma dwie niewątpliwe zalety w porównaniu do poprzedniego zniesienia limitu. Po pierwsze trwa godzinę, po drugie nie była zapowiedziana trzy dni wcześniej więc istnieje szansa że słabszych graczy da radę wziąć „z zaskoczenia”, poprzednio była szansa co najwyżej na obrobienie niskopoziomowych opuszczonych farm.

13. Xander pisze:

Choć i tak zapowiedziana nieco za wcześnie, nie przygotują się tylko wyjeżdżający na weekend.

14. Grosik pisze:

Jak chcesz to CI moje puszcze za powiedzmy 1000 zł.
    Wtedy kupie odpustów za całą kwotę i będę slabszych graczy wspomagał do końca roku ;D

15. Yoda pisze:

Mogę ci swoje sprzedać za 2000zł 😀

16. kkkk pisze:

Wyślijcie wojsko na pielgrzymkę lub zróbcie questy zabierające dużo drowia.

17. Kotojeleń pisze:

Czas wprowadzić komunizm w parafii… 🙂

18. Piotrpm pisze:

Dobra. 1500000 uzupełniłem w 20 minut praktycznie bez strat własnych. Co ciekawsze najlepsze żniwa są na tych najsłabszych im wyższy level tym bestie cwańsze.

19. skoworonek pisze:

@piotrpm jaki masz nick w grze bohaterze?
    2 miliony to ja mam w kilka minut bez problemu normalnie.

• Piotrpm pisze:

Taki jaki widzisz nie widzę powodu aby się ukrywać.Ty widocznie masz szczęście albo atakujesz we właściwej porze bo u mnie im wyższy mam level tym większa mizeria

• Piotrpm pisze:

Ja ci swój podałem ale twojego jakoś nie mogę znaleźć,,bohaterze”

20. malpa pisze:

co do tych ataków to wypowiem się jako mała pokrzywdzona owieczka że mnie normalnie łoją gracze którzy są 8-10 stron wyżej. Nie wiem czy tak ma być normalnie czy to jakiś błąd:) ale mówi się trudno i chyba tak ma być:)

21. Katri pisze:

3000 organistow poszlo w piach 😀 1 walka przegrana 5 zdobytych relikwi i 10mln moze i wiecej 😀 OSTRO!

22. Ziutek pisze:

A ja jestem zadowolony, kilkanascie minut wypocin i milionik do przodu 🙂

23. Xander pisze:

@malpa
    Limit ataków wynosi 7 poziomów. Na niższych poziomach doświadczenia (gdzie wielu graczy ma podobny poziom) to może być nawet kilkanaście stron, wszystko jest w porządku.

24. malpa pisze:

@Xander wielkie dzięki:)

25. zumar pisze:

Myślałem, że ostatnie zadanie w quescie będzie strasznie kosztowne, ale na szczęście ilość powtórzęń w tym ostatnim zadaniu jest zadowalająca 🙂