Warzywa z H i Szpanii

8

Najlepsze warzywa ze słonecznych wzgórz H i Szpanii. Ich zjadanie staje się nową, ekstremalną dyscypliną sportową. To większa adrenalina niż skoki na bungee.  Bo bungee to mokro w majtach i brudne plecy co drugiego księdza. A po zjedzeniu tych warzyw 99 osób na 100 musi zmieniać bieliznę i to nie raz ale kilkanaście razy na godzinę. A część z nich na skróty prosto do szefa zaiwania.

Na początku wpadłeś w panikę, ale twoja pomysłowość nie takie rzeczy obracała na twoją korzyść. I tak tez stało się tym razem. Te wszystkie rajstopy, majtki, barchanowe gacie kazałeś ułożyć po zawietrznej kościoła. Smród jest taki wielki, że wrodzy ministranci nie dają rady atakować a twoja zwykła obrona zmienia się w niezwyciężoną. Tyle, że najłatwiej jest skakać przez te stosy zarazków najmłodszym parafianom.

BONUSY:

 • ilość wiernych: -1
 • przyrost zdrowia: -2
 • Ministranci: obrona +0,5
 • Lektorzy: obrona +2
 • Organiści: obrona +5
 • Małe Dewotki: obrona +2
 • Babcie Moherowe: obrona +10
 • Gospodynie Proboszcza: obrona +50

 

INFORMACJE:

Za pomoc w przygotowaniu relikwii Warzywa z H i Szpanii dziękujemy Marcinowi, który tworzy też Darmowe Gry Planszowe dla Dzieci.

zdjęcie: Płyta warzyw z szynką przez Vera Kratochvil

 

8 komentarzy

 1. anqu napisał(a):

  Relikwia dobra dla stawiających na obronę. Jeden wierny dla Wielebnego w tą czy w tamtą nie robi różnicy. Zdrowie i tak ma duży przyrost w stosunku do energii. Kto by tam przejmował się zdrowiem po Tabletkach, które zeżarły duuużo zdrowia.

 2. Marcin napisał(a):

  No właśnie. To jest całkiem przyzwoita relikwia, choć z gatunku trefnych.

 3. Biedny Klecha napisał(a):

  Jak dla mnie bomba ! 🙂

 4. Xander napisał(a):

  To ja tam wolę mur postawić 😛

 5. Marcin napisał(a):

  A nie lepiej i mur i warzywka?

 6. zonk napisał(a):

  patrze i widze ze zostalo jeszcze 4294967295 relikwi na sprzedaz. chyba zapas do konca swiata 😀

Dodaj komentarz

© 2011 - 2021 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.