Wakacyjne Piekło Dantego

2

Wakacyjne Piekło Dantego to inna nazwa kolonii. Jak powszechnie wiadomo, na kolonie jeżdżą pacholęta w różnym wieku. Pacholęta płci męskiej aby księża je prowadzący byli zadowoleni. Warto pamiętać o zasadzie, że co dzieje się na koloniach, zostaje na koloniach. Jest tutaj sporo męskich rozrywek, które podnoszą min. ogólną sprawność kolonistów, ale nie zawsze są legalne. Za to zawsze są przyjemne. Utrzymanie kolonii kosztuje trochę. Za rozrywki trzeba jednak płacić. Czasem słono. Czasem piekielnie. Czasem zdrowiem.

BONUSY:

  • poziom energii: +40
  • przyrost zdrowia: -2
  • przyrost C$: -3
  • Ministranci: +2 do ataku, +0,2 do obrony
  • Lektorzy: +45 do ataku, +0,2 do obrony
  • Organiści: +1220 do ataku, +0,2 do obrony

INFORMACJE:

Relikwia pojawi się 7.07.2012 po godzinie 10

zdjęcie: Lato przez Piotr Wojcicki

2 komentarze

  1. gulasz napisał(a):

    jak tak się patrze to widze siebie w czasie tego upału…..

Dodaj komentarz

© 2011 - 2022 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.