Deprawacja Praktyczna

Deprawacja Praktyczna to książka kucharska, która nie zawiera przepisów na mizerię. Za to zawiera 666 różnych sposobów na wykorzystanie ogórka. Wszystkie sposoby okraszone są fotografiami, obszernym komentarzem księdza Jerzego a także numerami telefonów księzy na zdjęciach. Drogocenna pozycja.

Deprawacja Praktyczna to pierwszy z serii poradników księdza Jerzego. W kolejce do wydania czekają jeszcze dwie pozycje: Poradnik wędliniarski – Kiełbasa oraz album sztuki sakralnej – Sznurek. Ksiądz Jurek jest płodnym twórcą. Niestety często pisze do szuflady, gdyż jest wstydliwy.

• poziom energii: +20
  • miejsce na C$ +1000000
  • ilość wiernych +20
  • ilość wikarych +1
  • miejsce na Opłatki: +10000
  • Ministranci: +2 do ataku
  • Babcie Moherowe:  +40 do obrony

Relikwia dostępna w queście czasowym pt: Sezon Ogórkowy. Quest rozpocznie się 07.07.2012 o godzinie 10:00 i potrwa do 01.09.2012 do godziny 10:00.

Quest Sezon Ogórkowy dostępny jest dla graczy od lvl 12.

zdjęcie: Ogórek (roślinnych) przez yamada taro

1. GREZAKOV napisał(a):

Dobra relka, Qest pewnie drogi, wiec milo by bylo gdyby cos kasy dawal 🙂

2. jjkiller napisał(a):

Nooo.
    Nareszcie jakieś porządne relki 😀

3. Pro napisał(a):

Może relikwie i są porządne, ale w praktycznie ogóle nie dostępne dla grających krócej i z mniej zasobnym portfelem.
    Widzę, że tylko silni są tu promowani. Wymagania tego questu to absolutne przegięcie.
    Ile on ma trwać?
    Nie chodzi mi o całą serię, tylko o ten jeden pojedynczy quest.

• tomasino napisał(a):

No wez nie pierdziel ze do konca wakacji nie zdazysz go zrobic

• WHT napisał(a):

33750 zdrowia, 53750 energii i 5 500 000 C$ da radę zrobić każdy uprawniony do kłestu (minimum 12 lvl), masz czas przecież do końca sierpnia, to jest ponad 50 dni!
      czyli jak łatwo policzyć dziennie potrzeba (około): 700 zdrowia, 1100 energii i 110 000 C$. jako że dzień (a nawet doba) ma łącznie 288 postąpień przyrostowych, to wystarczy mieć przyrost zdrowia 3 (słownie: trzy) i dasz radę. (a jeszcze te szalone imprezy u papieża!). nawet jeśli nie jesteś cyborgiem i nie siedzisz non stop przy parafii.biz, to przyrost po 10-15 pkt co 5 minut daje radę ogarnąć kłest.

• tomasino napisał(a):

Przygotowales sie do tej odpowiedzi, nie ma co. Narzekaja i narzekaja, tylko robic nie ma komu.

4. TwojeSumienie napisał(a):

w końcu jakiś quest co zajmie więcej jak dwa dni 😀

5. azael napisał(a):

Może chociaż wydłużyć czas , bo początkującym będzie bardzo trudno wyrobić się z tym questem do końca wakacji.

6. JackusVII napisał(a):

Dadzą radę spokojnie przez tyle czasu. Najlepszym graczom zajmuje to ~1.5 dnia.

7. gulasz napisał(a):

da rade,najlepiej dla slabszych graczy siedziec 24 godziny pred kompem

8. TomaszM napisał(a):

Ogórki zakiszone, mizeria zrobiona, a sezon dopiero się rozkręca.
    Parafianko, Parafianinie, ja się pytam: -Jak żyć? 😉

9. czarny_fryzjer napisał(a):

No dobra, to mam już oba ogóreczki. Teraz przydałaby się jeszcze jakaś wódeczka. Np. goglówka.