Parafialny Małosolny

Słony i chrupiący ogórek z własnego słoika. Wyjątkowy, moczony w specjalnym roztworze soli i ministrantowego zioła. Taki ogórek jest idealny na upały. Przydaje się również jako podręczna broń. Nikt się bowiem nie spodziewa, że organista może ogórkiem oko wydłubać. Słona woda ma zaś właściwości obronne. Wystarczy polać nią wroga, a ucieknie gdzie pieprz rośnie. Zwłaszcza, gdy polewają gospodynie. One zawsze wiedzą co i komu polać.

• Organiści: +1620 do ataku
  • Gospodynie Proboszcza: +1550 do obrony

Relikwia Parafialny Małosolny dostępna jest dla graczy od 9 lvl w queście czasowym Kiszenie Ogóra. Quest Kiszenie Ogóra potrwa do 31.07.2012 r. do godziny 23.45.

Zdjęcia: Wikipedia 1, 2, 3, 4, 5

11 komentarzy do “Parafialny Małosolny”

1. w opisach zadań do poprawienia dwie, a nawet trzy literówki:
    Ochota na Ogóra
    (…) W sumie na dobrego ogóra zawsze masz ochotę, więc [czemy] by nie zrobić solidnego zapasu na zimę. (w domyśle – 'czemu’)
    Zielone
    (…) I [przynosza]. Co prawda mówią, że to się pali, a nie moczy, ale co oni tam [moga] wiedzieć. Gówniarze… (w domyśle były 'ą’)
    czuwaj.