Udane Awaryjne Lądowanie

21

Relikwia, którą każdy ksiądz chce mieć w swojej parafii. Prawdziwe Udane Awaryjne Lądowanie to tak naprawdę zasługa doskonale wyszkolonych pilotów. Niestety, jeszcze nie każdy ksiądz może zatrudnić pilota, gdyż nie przy każdej parafii jest lotnisko. Dlatego też, najlepiej posiłkować się właśnie tą relikwią. Niezwykle przydatna podczas częstych lotów do Stolicy Papieskiej czy też na misje w ciepłych krajach.

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +10
 • poziom energii: +10
 • miejsce na C$ +10000
 • przyrost zdrowia: +2
 • przyrost energii: +2

INFORMACJE:

Relikwia Udane Awaryjne Lądowanie powstała w celu wyrażenia naszego uznania dla profesjonalizmu pilotów BOEINGA 767, który dnia 1.11.2011 lądował awaryjnie na lotnisku w Warszawie. Bez działającego podwozia. Lądowanie zakończyło się szczęśliwe. Ogromne brawa dla naszych wspaniałych pilotów!

więcej informacji: tutaj

zdjęcie: wikipedia

21 komentarzy

 1. orzech napisał(a):

  Gratulacje dla autorów!

 2. Elizjasz_wiecznie_liżący napisał(a):

  wow, szybka reakcja – dawno tak sprawnie nie reagowaliście… czyżbym poczuł lekki wiatr zmian? 😉

 3. JackusVII napisał(a):

  1.011 kłuje w oczy ale co tam, relikwia zdobyta. No i coś dla nowych graczy dostępnego jest : )

 4. Hans_Klos napisał(a):

  Tak piękny samolot popsuli !!

 5. spantek napisał(a):

  I pomyśleć,
  że to wszystko tylko po to, by nam nową relkę sprezentować…
  Mało którą grę stać na taki gest …
  Pogratulować kontaktów adminom 😉

 6. Skoworoneczek napisał(a):

  Ciekawe jaki wyrok dostanie ten „bohater” za narażenie tylu osób na śmierć. 30 minut po starcie z NY awaria sterowania hydraulicznego, a ten zamiast zawracać leci Atlantyk! Kolejny kamikadze, tyle że „udało się” to z bohatera z niego zrobią.

  • domelossz napisał(a):

   wiesz co zamiast być wdzięczna za to że opatrzność i sporo relek pracowało w pocie aby dodać pilotowi odwagi i przypomnieć pierwszą klase szkoły pilotażu (swoją drogą dobry pomysł na questa seryjnego) i by wreszcie zrobił on i drugi to co zrobili jest mistrzostwem świata. a to że mieli info o awarii?
   widocznie jakiś bóg lub pomniejszy dyrektor techniczny stwierdzili iż ma lecieć.
   tak mógł stwierdzić iż zawraca no i … . prawdopodobnie była by katastrofa a nie cud .
   także doceń proszę cię kunszt pilotów.
   To jest elita na świecie.
   nawet większość tych z US&A i z całej reszty świata mieli by tylko co najmniej 50 % ofiar.

   PANOWIE PEŁEN SZACUN I POWAŻANIE !!!

  • Faktorek napisał(a):

   domelossz ma racje. zawracanie NIC by nie dało. piloci szkolą się z lądowania bez podwozia więc jak zwykle „czlowieku multikonto” Twoja wypowiedź robi tylko niepotrzebny szum

 7. ja napisał(a):

  jakby byl tam jarek to by na dachu palacu kultury i nauki wyladowal

 8. domelossz napisał(a):

  pewnie tak ale tam zimno i by była krypto reklama, i sądy, i … . :):):)

 9. Tomasino napisał(a):

  Nigdzie nie napisane jest jak można zdobyć tą relikwie

 10. malpa napisał(a):

  a to jeszcze bedzie czy juz wszystko wykupione??

 11. Igon napisał(a):

  Ile było(będzie) tych relikwii?

 12. pilot napisał(a):

  podstawowa wiedza się kłania. Musiał lecieć przez Atlantyk aby zminimalizować zagrożenie. Przecież on dopiero co wystartował czyli miał PEŁEN bak paliwa, gdzie on to miał zrzucić? A tak przez 8h lotu wyczerpał i jeszcze zrzucał w Polsce pod Warszawą. Jakby zrzucił wszystko na raz to by spowodował katastrofę ekologiczną, a zagrożenia takiego podczas lotu nie było tylko przy próbie podejścia do lądowania. Jak by lądowali z pełnym bakiem przy takim zdarzeniu to jest prawie jak samobójstwo. Przez 8h próbowali jeszcze wysunąć podwozie ręcznie ale im się nie udało. Przez 8h studiowali księgi pokładowe i rozmawiali z inżynierami Boeinga. Przez 8h przygotowali się do sytuacji awaryjnego lądowania, więc czas działał na ich korzyść.

 13. oferta ZRĘBU zawsze na czasie napisał(a):

  się nabujacie z relikwii:
  proszę:
  http://deser.pl/deser/1,111857,10575364,_KAPITAN_WRONA__Pasazer____Mialem_ze_soba_relikwie.html

  jak dla mnie – brak słów.

  to prawie jak taka kobitka, której synek wpadł do szamba i dzięki przytomności wujka, szybkiej akcji pogotowia ratunkowego i doświadczeniu lekarzy został uratowany nietracąc nic ze sprawności umysłu (a był jakiś czas bezoddechowy), to poleciała natychmiast dać na tacę…

  • domelossz napisał(a):

   że mnie tam nie było tylko jakiś podrzędny klecha. moi parafianie mi tego nie wybaczą a gosposia nie da… obiadu.
   a tak na serio
   ręce opadają
   a i relki się mnożą i widzę że już prawie każdy jakąś ma.
   normalnie kolejny cud!

 14. wierzacy napisał(a):

  Relikwia powinna dawać +231 wiernych, bo tylu się uratowało.

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.