Samozapalający Się Znicz

Samozapalający się znicz to wynalazek, który jeszcze nie został opracowany. Nie przeszkadza ci to jednak prowadzić jego przedsprzedaży w parafialnym sklepiku. Przynosi to godziwy zysk – zwłaszcza wśród Ministrantów (zawsze lubili zabawę ogniem) oraz wśród Babć Moherowych i Gospodyń.  Za to strasznie nie lubią go Lektorzy i Organiści. Pewnie wiedzą, że przez to więcej cmentarzy będą musieli odwiedzić z rodzinami. Niestety 1 Listopada gra Premier League a nie da się oglądać pojedynku Czelsi z Menczesterem na żywo siedząc w tym czasie na cmentarzu.

• miejsce na C$ +50000
  • ilość wiernych +50
  • przyrost C$: +20
  • Ministranci: +4 do ataku
  • Lektorzy: -40 do ataku
  • Organiści: -400 do ataku
  • Babcie Moherowe: +60 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +600 do obrony

Relikwia Samozapalający się Znicz powstała według pomysłu Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra planszowa pt: Historia Anglii

Zdjęcie: Wikipedia

1. xrfrx napisał(a):

jak go mozna zdobyc?

2. Wirtaj napisał(a):

Jak zdobyć to cudo? Moi parafianie już pobiegli po święte płyny, by móc całą noc czcić nową relikwię 😉

3. Ola_ napisał(a):

a gdzie go bedzie mozna zdobyc?

4. Igon napisał(a):

co? jak? gdzie? kiedy?

5. ziobropapa napisał(a):

Premier league dziś nie gra.Gra 2 liga czyli Championship league i Liga Mistrzów tak gwoli ścisłości:)

6. Alojzy-mucha napisał(a):

A może by tak troche informacji na temat dostępności?
    Czy to relikwia Questowa czy Marketowa? Kiedy start, ilość, cena, cokolwiek. Bo jak na razie to widzę jedna wielka tajemnica – niespodzianka?

7. Igon napisał(a):

Dobra widzę już jest na WR…

8. JackusVII napisał(a):

spoko spoko, a jak się go zdobywa? 😛

9. JackusVII napisał(a):

ok już wiem jak 😛