Cudowny Znicz

Cudowny Znicz to znicz, który nigdy nie gaśnie. Jest tak zaawansowany technologicznie, że wygląda jak tradycyjny woskowy. A naprawdę jest elektroniczny. Co prawda, czasem trzeba mu baterie wymienić, ale to nie problem. Można je wyciągnąć przecież z aparatu do masażu jaki ma w sypialni twoja gosposia. Cudowny Znicz pozwala na szybszą regenerację zdrowia i umożliwia trzymanie większej ilość C$ w parafii. A postawiony w sypialni cudownie działa na twoją energię witalną.

• poziom energii: +30
  • miejsce na C$ +50000
  • przyrost zdrowia: +3

Relikwia Cudowny Znicz jest do zdobycia w queście czasowym Żniwa. Quest czasowy Żniwa rozpocznie się 31.10.2011 o godzinie 23:45 a skończy dnia 1.11.2011 o 23:45. Quest dostępny dla graczy od 12 lvl.

zdjęcia: Świeczka przez Anna Cervova, wikipedia, wikipedia,

18 komentarzy do “Cudowny Znicz”

1. Ale quest dodaje kasy więc możesz łupić tych co go robią i potem za złupione środki kupić relikwię na rynku. Ksiądz ma wiele możliwości 😉

2. Brawo!Z każdym 1/2 dniowym questem pownno być tak jak z tym czyli nie zabiera expa i daje dolce.Nawet jak nie zdąże to i tak nie pójde w góre a troche zarobie.Może nie jakoś bardzo dużo ale zawsze coś.

3. Ludziska ten quest bez problemu da się zrobić bez odpustów przestańcie się napinać ! Tylko trzeba pokombinować i regularnie klikać – zagonić całą rodzinę do roboty na zmiany przy kompie to się uda 🙂

4. Wszystko się da. Zależy jaki ma się przyrost zdrowia i energii. Ja mam na tyle niski, że nie mam możliwości wyklikania go.

5. ano fakt jakbym siedzial ciagle przed kompem to bym go zrobil, a tak chyba sie jednak nie wyrobie heh ale probuje 😀

6. jes jes jes
    7 odpustów i jest
    a przyrosty mam całkiem całkiem